Friday، 19 July 2024 | جمعه، 29 تیر 1403
1 2

گیلانیان : امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه آمریکا همواره در طول تاریخ به ما خیانت کرده است، گفت: مسئولان راه نفوذ دشمن برای ضربه زدن به انقلاب را شناسایی کنند.

آیت الله رسول فلاحتی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه رشت در مصلی امام خمینی(ره) این شهر اظهار داشت: دختران و پسران جوان باید برای زندگی آینده شان برنامه ریزی داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اعلام اینکه برنامه ریزی در زندگی احتمال بروز مشکلات را کاهش می دهد تصریح کرد: انسانی که با برنامه زندگی کند می تواند با تهدید های زندگی مقابله کند.

آیت الله فلاحتی با تاکید بر اینکه برنامه ریزی کردن، اضطراب و استرس زندگی را کاهش می دهد خاطرنشان کرد: انسان در زندگی مادی و معنوی خود به نشاط نیاز دارد و این امر تنها با برنامه ریزی به دست می آید.

امام جمعه رشت با بیان اینکه بنا به روایتی از امام صادق(ع)، برنامه ریزی کردن سبب آرامش زندگی انسان می شود عنوان داشت: یک زن و شوهر برای داشتن یک زندگی نورانی باید با هم حسن معاشرت داشته باشند.

آیت الله فلاحتی با تاکید بر اینکه دختران و پسران جوان باید روش های مختلف زندگی را با مطالعه و تحقیق به دست بیاورند اظهار داشت: این اقدام سبب پیشبرد بهتر اهدافشان در زندگی می شود.

امام جمعه رشت تقوا را سرچشمه موفقیت در حیات دنیوی و اخروی دانست و تصریح کرد: افراد بی تقوا در جامعه آثار منفی به جا می گذارند و هر حرکت ناموزونی را مرتکب می شوند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان ضمن تشریح و تحلیل سخنان مقام معظم رهبری در جمع بسیجیان و گردان های عاشورا افزود: بنا به فرموده ایشان باید همیشه بدانیم که دشمن برای نابودی انقلاب نقشه می کشد.

آیت الله فلاحتی با اعلام اینکه مسئولان برای راه نفوذ دشمن برای ضربه زدن به انقلاب را شناسایی کنند، گفت: دولت یازدهم و دوازدهم از زمان روی کار آمدن تلاش می کرد تا مشکلات کشور را رفع کند و اصلی ترین دغدغه کشور را مسائل هسته ای می دانست.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تاکید بر اینکه آمریکا همواره در طول تاریخ به ما خیانت کرده است خاطرنشان کرد: برجام هیچ فایده ای را نصیب کشور نکرد، امروز هیچ کدام از دولت های استکباری جرأت حمله به ایران را ندارند .

امام جمعه رشت اجرای برجام موشکی را بخشی از برنامه های دشمنان انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری "جنگ نخواهد شد و مذاکره هم نخواهیم کرد" .

وی با بیان اینکه هرجا ما در مقابل دشمن عقب نشینی کردیم در مقابل دشمن شکست خوردیم اظهار داشت: نبود وزیر در دو وزارتخانه مشکلات بزرگی در کشور ایجاد کرده و نمایندگان مجلس باید به فکر رفع این مشکلات باشند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تاکید بر اینکه کار به جایی رسیده است که مقام معظم رهبری خودشان وارد عرصه رفع مشکلات کشور شدند گفت: مسئولان به جای نگاه به توان داخلی به دنبال حرف و نظرات کشورهای زر و زور هستند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان