Tuesday، 16 July 2024 | سه شنبه، 26 تیر 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تأمین سخت مسکن در گرانی های اخیر تاکید کرد که دولت با در پیش گرفتن ساخت و تأمین مسکن برای متقاضیان مسکن زمینه اشتغال و تولید را در کشور فراهم کند.

جبار کوچکی نژاد با اشاره به کمبود مسکن و افزایش بیشمار تقاضای سالیانه مردم نسبت به آن اظهار کرد: کمبود مسکن و افزایش اجاره بها در آن فشار سهمگینی را به مردم ازجمله اقشار آسیب پذیر وارد کرده است.

وی آسیب پذیری مردم در کمبود مسکن را بیش از سایر نیازمندی ها دانست و افزود: مسکن نخستین نیازمندی مردم به شمار می ورد اما به دلیل گرانی های اخیر این نیاز مبرم برای خیلی ها سخت تأمین می شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تأمین مسکن نیاز ضروری و اساسی مردم است گفت: طبق قانون دولت می تواند از محل های متفاوتی بودجه هایی را برای تأمین مسکن مردم هزینه کند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با تأکید بر اینکه دولت باید با ساخت وساز مسکن علاوه بر تأمین سکنی برای مردم، اشتغال نیز ایجاد کند تصریح کرد: با به راه افتادن ساخت وساز مسکن شغل های بی شماری در کشور ایجاد می شود و می تواند دولت با تأمین مسکن زمینه اشتغال جوانان را فراهم کند.

کوچکی نژاد با اشاره به راه افتادن خط تولید مصالح موردنیاز مسکن با عزم دولت برای تأمین سرپناه برای مردم بیان کرد: دولت اگر عزم و اراده داشته باشد می تواند مسکن سازی را در دستور کار خود قرار داده و با راه اندازی کارخانه ها و شرکت ها، درصد اشتغال کشور را افزایش دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضعف های بیشمار دولت در حوزه ساخت مسکن و با تأکید بر نیاز مبرم مردم به این نیاز ضروری گفت: دولت باید با جدیت در بخش ساخت مسکن تلاش بیشتری کرده و اوضاع مسکن را از این حالت کنونی خارج کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان