Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : مدیرعامل بنیان سلامت ایرانیان خدمات درمانی آن شرکت را با کمترین تعرفه ها دانست و گفت: در خدمات دهی بنیان سلامت ایرانیان به لحاظ شرایط سنی، سلامتی، الزام داشتن بیمه پایه یا تکمیلی و دفعات استفاده از خدمات درمانی هیچ محدودیتی وجود ندارد.

آرمین جوهری امروز در محل دفتر خبرگزاری فارس استان گیلان با اشاره به نقش بنیان در ایجاد فرصت های جدید شغلی اظهار کرد: اشتغال زایی بنیان سلامت ایرانیان در سه بخش پرسنل اداری، نمایندگان بیمه ای و پزشکان متخصص می باشد.

مدیرعامل بنیان سلامت ایرانیان با بیان اینکه ۹۰ درصد از مردم علاقه مندند در قبال پولی که پرداخت می کنند استفاده بیشتری از خدمات بیمه ای داشته باشند، گفت: در بنیان سلامت ایرانیان خدمات بیمه ای برای مردم ملموس تر است.

وی مدت زمان تشکیل بنیان سلامت ایرانیان را هفت سال دانست و تصریح کرد: بنیان سلامت ایرانیان با هدف ارائه خدمات تکمیل درمان مطلوب به مردم ابتدا در استان البرز راه اندازی و سپس در استان های گیلان، قم و مازندران گسترش یافته است.

مدیرعامل بنیان سلامت ایرانیان با بیان اینکه خدمات بیمه ای بنیان در استان گیلان از سال ۹۵ آغاز شده است، افزود: هم اکنون مرکز استان و شهرستان های آستارا، تالش، فومن، ماسال و لاهیجان تحت پوشش خدمات بیمه ای بنیان قرارگرفته اند.

جوهری خدمات شرکت را در بخش های درمانی، دندانپزشکی و زیبایی پزشکی دانست و گفت: علاقه مندان سالانه با پرداخت ۱۶۰ هزارتومان می توانند از خدمات درمانی بنیان سلامت ایرانیان استفاده کنند.

مدیرعامل بنیان سلامت ایرانیان با بیان اینکه در بنیان سلامت با کمترین تعرفه ها بهترین خدمات بیمه ای به مردم ارائه می شود، گفت: کلیه خدمات و کسر از هزینه ها به صورت آنی انجام شده تا با این روش از فاکتور سازی جلوگیری شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان