Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: امروزه تبیین دستاوردهای جمهوری اسلامی موجب امیدآفرینی در جامعه و بی اثر شدن نقشه های دشمنان در جنگ رسانه ای می شود.

حجت الاسلام غلامحسن تسخیری صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاحیه سومین دفتر شهرستانی خبرگزاری بسیج استان گیلان اظهار داشت: امروزه دشمنان اسلام با استفاده از ابزار رسانه، جمهوری اسلامی ایران را مورد تهاجم قرار می دهند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان ضمن گرامی داشتن هفته دفاع مقدس تصریح کرد: دشمنان انقلاب می دانند که دیگر در عرصه جنگ سخت نمی توانند ایران را مورد تهاجم قرار دهند به همین دلیل از راه جنگ نرم و جنگ رسانه ای وارد شدند.

تسخیری با اشاره به اهداف دشمنان انقلاب برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی تأکید کرد: امروز دشمن به دنبال این است که از درون نظام به جمهوری اسلامی ایران ضربه بزند و از ابزار رسانه ای خود نیز جهت دروغ پراکنی و جنجال سازی علیه انقلاب اسلامی استفاده می کند.

وی با بیان اینکه تبیین صحیح دستاوردهای جمهوری اسلامی برای مردم از جمله اقدامات ضروری است که باید انجام شود خاطرنشان کرد: تبیین دستاوردهای جمهوری اسلامی موجب امیدآفرینی در جامعه و بی اثر شدن نقشه های دشمنان می شود.

تسخیری با اشاره به افتتاح دفتر خبرگزاری بسیج استان گیلان در شهرستان لنگرود افزود: دفتر خبرگزاری بسیج استان گیلان بستر مناسبی برای تحقق اهداف فرهنگی و رسانه ای جمهوری اسلامی است زیرا امروز رسانه های داخلی باید بتوانند پیام جمهوری اسلامی را به سراسر جهان مخابره کنند.

به گزارش تسنیم، دفاتر شهرستانی خبرگزاری بسیج استان گیلان در حال حاضر در شهرستان های بندرانزلی، آستارا و لنگرود فعال شده و دفاتر شهرستان های فومن، آستانه اشرفیه و رودبار نیز به زودی افتتاح می شوند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان