Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه قایق های تندرو پدیده ای هستند که دشمن از آن هراس دارد، گفت: آمریکایی ها اکنون بالاترین سرعتی که در شناورها دارند ۴۵ گره است اما ما دوبرابر این سرعت را داریم.

سردار علیرضا تنگسیری صبح امروز در ششمین همایش شناورهای تندرو در دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه ای در زیباکنار انزلی با بیان اینکه نیروی دریایی سپاه برای اقتدار نظامی قایق های شناور تندرو را ساخت، اظهار کرد: از همایش نخست تاکنون ۱۰ برابر پیشرفت داشتیم و از سال گذشته تاکنون ۲۰ درصد افزایش مقالات را داشتیم.

وی با بیان اینکه امسال ۳۸۹ مقاله به این همایش ارائه شده گفت: دانشگاه امام خامنه ای، سازمان صنایع دریایی، دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه مالک اشتر و سازمان تحقیقات و جهاد در خودکفائی سپاه در برگزاری این همایش و ارائه مقالات با ما همکاری داشتند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه در بحث شناورهای تندرو پیشرفت های فراوانی در این مدت داشتیم، افزود: باید در سال های پیش رو در زمینه دریایی پیشرفت های بیشتری داشته باشیم.

تنگسیری با بیان اینکه امروز قدم های بسیار بلندی را در خصوص موتورهای شناورها برداشتیم،گفت: به زودی ملت ایران خبرهای خوبی را در بخش نیروی دریایی سپاه خواهید شنید.

وی با بیان اینکه در بحث واترجت کردن شناورها اقدامات خوبی انجام شده، افزود: امروز ما با دیروز ما بسیار متفاوت است و ما با شناورهای تندرو می توانیم مشت محکمی را به استکبار جهانی بزنیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ما در یک و نیم سال اخیر  ۶ سیلی محکم به آمریکایی ها زدیم گفت: سرعت شناورهای ما در زمان دفاع مقدس حداکثر ۴۵ گره بود اما اکنون سرعت ها به ۹۰ گره رسیده است.

تنگسیری با اشاره به اینکه قایق های تندرو پدیده ای هستند که دشمن از آن هراس دارد، بیان کرد: آمریکایی ها اکنون بالاترین سرعتی که در شناورها دارند ۴۵ گره است اما ما دوبرابر این سرعت را داریم.

وی با تأکید به همکاری سایر دانشگاه ها با دانشگاه امام خامنه ای گفت: ما در نیروی دریایی سپاه با ۳۲ دانشگاه ارتباط داریم و هر دانشگاهی بتواند در این امر به ما کمک کند ما استقبال می کنیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان