Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : رئیس کل دادگستری گیلان با اشاره به تعیین شعب ویژه در دادگستری این استان جهت رسیدگی به جرایم انتخاباتی گفت: دستگاه قضایی رقابت کاندیداها را تحت نظر دارد و با قاطعیت با تخلفات و جرایم برخورد می کند.

حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی امروز در نشست ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی استان گیلان در رشت ضمن تاکید بر ایجاد فضای پرنشاط جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو اظهار داشت: رسانه ها و صداوسیما موظف هستند با پوشش عملکرد و اقدامات مسئولان نقشه های دشمنان در رابطه با ناامید کردن مردم را خنثی کنند.

رئیس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به تعیین شعب ویژه در دادگستری این استان جهت رسیدگی به جرایم انتخاباتی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی رقابت کاندیداها را تحت نظر دارد و با قاطعیت تخلفات و جرایم انتخاباتی را تا قبل از اتمام انتخابات مورد رسیدگی قرار داده و احکام صادره را نیز به اطلاع عموم خواهد رساند.

وی با بیان اینکه نشر اخبار و اطلاعات موثق در دنیای کنونی بسیار حائز اهمیت است تصریح کرد: با توجه به گسترش رسانه ها و فضای مجازی و گردش گسترده اطلاعات در آن، مسئولان و مدیران بایستی این فضا را کنترل کرده و در رابطه با انتشار اخبار و اطلاعات درست و موثق تلاش کنند.

رئیس کل دادگستری استان گیلان از رسیدگی به تخلفات انتخاباتی در کمترین زمان خبر داد و گفت: دستگاه قضایی با کسانی که بخواهند فضای انتخابات را دچار آشوب کرده و آرامش روانی مردم را خدشه دار کنند با تشکیل پرونده قضایی در کمترین زمان برخورد می کند زیرا پیروزی در انتخابات از هر روشی مذموم و ناشایست است.

خلیلی انتشار درست و به موقع اخبار و اطلاعات را مانع فریفته شدن مردم توسط رسانه های بیگانه عنوان کرد و ابراز داشت: مردم خواستار دریافت اخبار درست هستند و مسئولان و رسانه ها بایستی با انتشار درست و به هنگام اطلاعات، از تبدیل شدن یک رقابت سالم انتخاباتی به دشمنی جلوگیری کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان