Tuesday، 18 June 2024 | سه شنبه، 29 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : ولی داداشی گفت: از وزارت امور خارجه انتظار است امکان گذر مرزی ۴۵ کیلومتری به جمهوری آذربایجان با حذف روادید را برای مردم آستارا با جدیت پیگیری کند.

داداشی شب گذشته ( پنج شنبه، ۲ آبان) در دیدار رییس، کارکنان، روسای هیات های ورزشی، مربیان، داوران، ورزشکاران و جمعی از اعضای سازمان های مردم نهاد با وی که در محل دفتر مراجعات مردمی برگزار شد، اظهارکرد: در طول سه سال و نیم اخیر مکاتبات و پیگیری های زیادی در خصوص توسعه ورزش در شهرستان انجام دادم که منجر به نتیجه شده است.

نماینده مردم بندر آستارا در مجلس شورای اسلامی به تجهیز زمین فوتبال مجموعه ورزشی وحدت این شهرستان به چمن مصنوعی و پیست اشاره کرد و افزود: برای اقدامات انجام شده در زمین فوتبال مجموعه ورزشی وحدت نزدیک به چهار میلیارد تومان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه در روستاهای بندر آستارا پروژه های خوبی در دست انجام است تصریح کرد: زمین فوتبال چهار روستای آستارا به چمن مصنوعی و دیگر تجهیزات مجهز می شود.

داداشی به پیشرفت ۷۰ درصدی استخر شنا مجموعه ورزشی وحدت آستارا اشاره کرد و گفت: سال آینده این استخر به بهره برداری می رسد.

وی از سفر وزیر ورزش و جوانان در آبان ماه سال جاری به بندر آستارا خبر داد و خاطرنشان کرد: تجهیز ورزشگاه وحدت، ساخت دفترهای هیات های ورزشی و خانه های ورزش کاراته، بوکس، تیراندازی و والیبال در این سفر پیگیری می شود.

نماینده مردم بندر آستارا در خانه ملت و عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ورزش را یک ضرورت دانست و اظهار کرد: پشتیبانی از ورزش حرفه ای، حمایت از ورزشکاران و همگانی کردن ورزش نشاط اجتماعی در جامعه را به دنبال دارد.

داداشی با بیان اینکه مرزنشینان نباید در اقتصاد و رفاه مشکل داشته باشند، گفت: از وزارت امور خارجه انتظار این است امکان گذر مرزی ۴۵ کیلومتری به جمهوری آذربایجان با حذف روادید را برای مردم آستارا با جدیت پیگیری کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان