Wednesday، 19 June 2024 | چهارشنبه، 30 خرداد 1403
1 2

فرمانده نیروی انتظامی آستارا از کشف هفت میلیارد و 50 میلیون ریال کالای قاچاق و غیربهداشتی اعم از صدف، تن ماهی، لوازم برقی صنعتی، سیگار، لوازم موتورسیکلت و احشام در سطح این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد نمازی اظهار کرد: مأموران ایست بازرسی سه راه قلعه این شهرستان، حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به سه دستگاه خودروی نیسان و یک دستگاه کامیون حامل احشام مشکوک شده و آن ها را جهت بررسی متوقف کردند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستارا با بیان اینکه در بازرسی از خودروهای متوقف شده 52 رأس گوسفند و 10 رأس گاو قاچاق به ارزش دومیلیارد و 350 میلیون ریال کشف شد، گفت: در همین راستا سه متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی به کشف 14 تن صدف فاقد مجوز به ارزش بیش از 105 میلیون ریال از یک دستگاه کامیون ولوو توسط مأموران نیروی انتظامی مستقر در ایست بازرسی سه راه قلعه اشاره کرد و افزود: درهمین راستا راننده 51 ساله خودروی حامل صدف های قاچاق دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

نمازی از کشف هشت هزار و 100 کیلوگرم تن ماهی غیربهداشتی و فاقد مجوز از دو دستگاه خودروی نیسان و یک دستگاه خودروی کامیون در ایست بازرسی سه راه قلعه خبر داد و تصریح کرد: ارزش ریالی این مقدار تن ماهی غیربهداشتی کشف شده چهار میلیارد و 50 میلیون ریال برآورد شده و تعداد افراد دستگیرشده دو نفر هستند.

وی با اشاره به کشف 20 هزار و 200 نخ انواع سیگار خارجی قاچاق از چند واحد صنفی توسط مأموران پلیس آگاهی شهرستان آستارا بیان کرد: ارزش ریالی این مقدار سیگار قاچاق کشف شده حدود 100 میلیون ریال برآورد شده و درهمین راستا، سه واحد صنفی متخلف پلمپ و سه نفر دستگیر شدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستارا کشف 375 قلم لوازم موتورسیکلت و 14 قلم لوازم برقی صنعتی به ارزش بیش از 510 میلیون ریال را از دیگر اقدامات پلیس دانست و گفت: این مقدار کالای قاچاق از دو دستگاه خودروی اتوبوس و کامیون ایسوزو کشف و دو نفر نیز دستگیرشده اند.

نمازی از مردم خواست هرگونه اخبار و اطلاعات خود پیرامون کلاه برداری، فعالیت شرکت های هرمی، خریدوفروش کالای قاچاق، مواد مخدر و حمل فرآورده های خام دامی و شیلاتی را با شماره تماس 110 به پلیس اطلاع دهند تا با افراد خاطی در چهارچوب قانون برخورد شود.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : ساختمان آدینه

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان