Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه مردم نگران افزایش قیمت کالاها و خدمات در پی افزایش بنزین هستند، گفت: اگر نظارتی بر افزایش قیمت کالاها نباشد، تریبون نماز جمعه ائمه این اقدام را محکوم کرده و خواهان تسریع در اصلاح آن خواهند شد.

آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر امروز در اجتماع مردمی رشت در میدان شهدای ذهاب این شهر خطاب به رسانه های امپراتوری غرب اظهار کرد: در طول عمر انقلاب علیه جمهوری اسلامی دشمنی کرده اید اما هیچ چیز نصیبتان نشد.

وی مثلث شوم صهیونیسم آمریکا و آل سعود را متخاصم برشمرد و افزود: این مثلث پیوسته علیه ایران اسلامی خصم روا داشته و سؤال اینجاست که تاکنون وابستگان آن ها در کشور و آشوب طلبان تاکنون چه چیزی عایدشان شده است.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان خطاب به آشوب طلبان و اراذل واوباش گفت: همه به ویژه مردم از فتنه های شما آگاه هستند و می دانند که شما فرزندان ضدانقلاب اعدامی، منافقان و سلطنت طلب ها کاملاً در رصد هستید.

فلاحتی با توصیه به آشوب طلبان بیان کرد: راه اجداد خود را نرفته و به آغوش کشور برگردید و بیش از این برای کشور با پول از گاوهای شیرده هزینه نتراشید.

وی از دستگاه قضایی خواست کسانی را که در داخل کشور در روزهای اخیر آشوب کرده و برای کشور هزینه تراشیده اند به اشد مجازات برساند و آن ها را زود رها نکند چراکه این افراد آرامش مردم ایران را به سمت ناامنی برده اند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر اینکه حکم آشوب طلبان اعدام است، گفت: حکم این اراذل اعدام است چراکه اسلام برای محارب اعدام ذکر کرده است.

فلاحتی با توصیه به دستگاه های تقنینی و اجرایی کشور تصریح کرد: دستگاه های تصمیم گیر و تصمیم ساز از مردم رأی گرفته اند تا کشور را مدیریت کنند، بنابراین؛ باید پیش از اجرای هر تصمیم با نخبگان و مردم مشورت کنند تا بدون سنجیدن اولویت ها به اجرای برنامه نپردازند و باتدبیر تصمیم بگیرند.

وی با اذعان به اینکه برجام هیچ پیشرفتی برای کشور به ارمغان نیاورد، افزود: چرا باوجوداینکه برجام هیچ نتیجه مثبتی برای کشور نداشت، پایبند هستید و دست به سوی غرب دراز می کنید درحالی که رهبر معظم انقلاب همچنان از شما در نهی این کار حمایت می کند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با هشدار به مسؤولان کشور بیان کرد: اگر افزایش نرخ بنزین منجر به افزایش کرایه حمل نقل و کالاها باشند نه اراذل اوباش بلکه مردم حقشان را از مسئولان خواهند گرفت و دستگاه های اجرایی مسؤولیت تأمین ارزاق مردم را دارند.

فلاحتی با تأکید بر اینکه دستگاه های متولی باید شبانه روز در بازار باشند، گفت: مردم نگران افزایش قیمت کالاها و خدمات در پی افزایش بنزین هستند و اگر نظارتی بر آن نباشد تریبون نماز جمعه ائمه این اقدام را محکم کرده و خواهان تسریع در اصلاح آن خواهند شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان