Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم با هوشیاری تمام راه خود را از اخلالگران نظم و امنیت عمومی به خوبی جدا کرده اند گفت: مردم به خلاف پیش بینی های دشمن با اغتشاش مخالفت کردند.

اسدالله عباسی ضمن دعوت از آحاد ملت ایران اسلامی به خویشتنداری، صرف درآمدهای ناشی از اجرای طرح افزایش قیمت بنزین برای کمک به معیشت اقشار مختلف جامعه را ضروری خواند و اظهار داشت: مردم هوشیار ایران اسلامی بار دیگر راه و صف خود را از اخلالگران به خوبی جدا کرده اند.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در مورد اتفاقات و مسائلی که در چندروزه اخیر شاهد وقوع آن در برخی از نقاط کشور بودیم نیز عنوان کرد: مردم بابصیرت و همیشه هوشیار ایران اسلامی با وجود تمام نقشه ها و برنامه های متعدد دشمن راه خود را با کسانی که موجبات اغتشاش، ناامنی و برخی شرارت ها را فراهم می کنند جدا کردند.

عباسی قرار نگرفتن صف مردم کنار اخلالگران را نتیجه بصیرت و هوشیاری آنان در برهه های حساس دانست و تصریح کرد: در روزهای اخیر شاهد برخی رفتارها و اقداماتی در کشور بودیم که موجبات خوشنودی و ذوق زدگی دشمنان را فراهم ساخت اما مردم به خلاف پیش بینی های دشمن با اغتشاش مخالفت کردند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه مردم به هیچ عنوان به اخلالگران اجازه تخریب اموال عمومی و برخی شرارت های دیگر را نمی دهند ابراز داشت: مردم در برابر هر کسی که بخواهد به بیت المال، جان و مال و ناموس آنان تعدی کند ایستادگی می کنند و اجازه ادامه شرایط ناامنی در جامعه را نمی دهند.

وی مطیع و تابع بودن نمایندگان مجلس در برابر فرمایشات مقام معظم رهبری را مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در حقیقت منافع و مصالح نظام را دیدند و نظرشان این است که همه ما باید به نوبه خود در دفاع از مردم، معیشت آنان و توزیع عادلانه ثروت بین طیف ها و گروه های مختلف جامعه کمک کنند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس از تصمیم مسئولان در بخش های مختلف اجرایی و نظارتی برای جلوگیری از افزایش قیمت سایر اجناس سخن گفت و افزود: از عموم مردم می خواهیم که خویشتنداری خود را حفظ کنند زیرا حاصل اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین و درآمدی ناشی از آن صرف رفاه اقتصادی اقشار مختلف خواهد شد.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس جلوگیری از افزایش قیمت کالاها و اقلام مورد نیاز مردم در حوزه های مختلف را در این برهه از زمان امری لازم و ضروری خواند و اظهار داشت: همه ما چه در دولت، مجلس و سایر دستگاه های نظارتی حداکثر توان خود را برای تحقق این امر به کار می گیریم تا در این میان آسیبی به مردم وارد نشود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان