Tuesday، 16 July 2024 | سه شنبه، 26 تیر 1403
1 2

گیلانیان : رییس شورای اسلامی شهررشت در مصاحبه با (ایلنا) با اشاره به کمیسیون عمران بعنوان شاهرگ حیاتی شورا و شهرداری خیلی زیرکانه نسبت به برخی از اقدامات صورت گرفته در سطح شهر انتقاد کرد!

وی در بیان تمام نقطه نظرات بگونه ای سخن گفتند انگار نه انگار شخص ایشان چند دوره عضو فعال مایشاء شورای اسلامی شهر بوده و در دوره ای از حامیان و مدافعان سینه چاک شهردار شهر بودند و در زمان اجرای پروژه های مد نظر خود هیچ واکنش اعتراضی نداشت.

آقای رییس شورای شهر رشت ! در سخنان خود از عبارت ها و افعال گذشته و مجهول استفاده می کنند که : هر چه سریع تر تکمیل شود ؟! برطرف شود !؟ به شهرداری تحمیل کرده اند ؟!

آقای رییس ! چه کسی باید این اقدامات را بعمل بیاورد ؟ مگر شما در چند دوره نماینده مردم و حافظ و مدافع منافع شهروندان در شورا نبودید ؟ چرا سکوت کردید ؟ چرا در انجام وظیفه خود کوتاهی کردید تا اوضاع شهری به مرحله انتقاد برسد . یعنی روزی که در مراکز موثر از شهردار گذشته شهر یقه می درانیدی این گرفتاری ها نمی دیدی ؟

آقای رییس ! شما که از صدور آرای متعدد تخریب در برخی از کمیسیون های ماده صد شهرداری رشت انتقاد می کنید و اعلام می نمایید : برای بالغ بر یک هزار و ۹۰۰ پرونده موجود در کمیسیون ماده صد آرای تخریب صادر شده است و انتظار داریم در این باره تجدید نظر صورت بگیرد و گلایه شهروندان برطرف شود؛ بفرمایید :

1 – این رای ها از چه تاریخی صادر شد ؟

2 – نماینده شورا در کمیسیون ماده 100 شهرداری چه کسی بود ؟

3 – چند رای از مجموع آرای صادره تخریب اجرایی شد?

4 – چه شد این اواخر به فکر آرای تخریب افتادید؟

آقای رییس ! شما براستی به فکر شهروندان و منافع شهری هستد ؟

1 - اگر در گفتار صادقید که انشاالله هستید بفرمایید ساختمان پزشکان دانا در پل بوسار با آن همه وسعت و عظمت که یکی از مراکز مهم مراجعه بیماران استان است پارکینگش کجاست؟ مراجعین از سراسر استان اتومبیل هایشان را در کجا پارک می نمایند ؟!

ب – ساختمان آتیه که در انتهای پل غیر همسطح باستانی شعار به دلیل فقدان پارکینگ و کثرت مراجعین عصر ها یکی از گره های کور ترافیک است چرا برایش پارکینگ در نظر گرفته نشده تا هر غروب دو مامور راهنمایی و رانندگی ناگزیر به حضور در این مکان و روان کردن ترافیک معطل و هزینه نشوند ؟!

ج – آقای رییس ! شما که فردی ایران دیده و از خانواده شهرداری هستید آیا تا کنون هتلی در ایران دیدید پارکینگ نداشته باشد ؟

د - ساختمان پزشکان دیگری که در سطح شهر ساخته شده و یا آنهایی که در دست ساخت است کدامشان پارکینگ دارند ؟ مگر شما حافظ و مدافع حقوق شهروندان نیستید ؟ چرا به فکر آرامش و آسایش شهروندان نیستید ؟

و – آقای رییس ! به قول معروف ، شما که (شهرداری چی) هستید و سمت های مختلفی در این اداره مردمی داشتید و با زیر بم امورات آن آشنایی دارید ؛ نهضت آسفالت یعنی چه ؟ این چه نهضتی است که از دوران شهردار سابق تا کنون ادامه دارد ولی طبق اظهار برخی از همکاران شما (شهر شبیه شهرهای جنگ زده) هست ، امروز آسفالت می ریزند ، دو ، سه روز دیگر رفتگران با جارو آن را جمع می کنند! چرا؟ یعنی شما و همکاران شهرداری تان نمی دانید آسفالت باید کیفیت داشته باشد و برای لکه گیری و روکش دمای هوا حداقل 12 درجه باشد و در هوای خیلی سرد و گاهی بارانی ریختن آسفالت با آن (قیر) زعفرانی فایده ای ندارد ؟!

متاسفانه با توجه به عملکرد اظهر الشمس شورا و ارتباط قبلی و قلبی با شهرداری نمی توان سخنرانی های مانوری تبلیغاتی برخی ها را باور کرد و اطمینان یافت این قبیل انتقاد ها و وعده هایی مثل (کنار گذر ژ5) از سر خیرخواهی شهروندان و در جهت منافع عمومی است !؟

آقای رییس! "به عمل کار برآید به [سخنرانی] نیست !؟

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان