Sunday، 21 July 2024 | یکشنبه، 31 تیر 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه در انتخابات مردم باید مشارکت بالا و انتخاب درست داشته باشند، گفت: انتخاب بد در انتخابات، کشور را دچار مشکل و چالش می کند و مردم باید در انتخاب نمایندگان خود دقت بالایی داشته باشند.

سردار محمد عبدالله پور صبح امروز در جلسه مجمع هم اندیشی اساتید و مربیان عقیدتی و سیاسی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مقام معظم رهبری مظهر ولایتمداری است، اظهار کرد: دشمنان خودشان اعتقاددارند که کوچک ترین تحرک نظامی شان تاوان بدی برایشان دارد.

وی با اشاره به اینکه همه می دانند که دشمن جرئت اقدامات نظامی علیه جمهوری اسلامی را ندارد، بیان کرد: دشمن تنها سایه جنگ را دارد و در تلاش است تا با فشار اقتصادی و جنگ روانی انقلاب را از درون دچار مشکل کنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به برنامه ریزی های دشمن علیه ملت ایران گفت: دشمن با برنامه ریزی درصدد اختلال در وضعیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی انقلاب اسلامی ایران است.

عبدالله پور با بیان اینکه مردم به خوبی حیله و مکر دشمنان را شناختند، افزود: مردم با بصیرت ما در فتنه اخیر خیلی زود صفشان را از اغتشاشگران جدا کردند.

وی با اشاره به اینکه تراز ایمان بسیج و سپاه محصول نیروهای عقیدتی و سیاسی است، بیان کرد: ایمان بچه های سپاه و بسیج در سطح تراز دفع فتنه است زیرا فتنه باید باقدرت و قاطعیت خاموش شود و اگر طول بکشد نظام را از بین می برد.

فرمانده سپاه قدس گیلان بیان اینکه سپاه باید با توانایی، تمام اجزای نظام این انقلاب را حفظ کند، گفت: سپاه تمام اقدامات خود را برای اصل نظام انجام می دهد و برای این دولت و آن دولت نیست.

عبدالله پور با اشاره به اینکه در انتخابات مردم باید مشارکت بالا و انتخاب درست داشته باشند، تصریح کرد: انتخاب بد در انتخابات، کشور را دچار مشکل و چالش می کند و مردم باید در انتخاب نمایندگان خود دقت بالایی داشته باشند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان