Sunday، 25 February 2024 | یکشنبه، 06 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور باشکوه مردم ولایتمدار استان گیلان زیر بارش شدید برف آغاز شد.

مردم مؤمن، شهیدپرور و ولایتمدار استان گیلان صبح امروز و از نخستین ساعات اعلام شده زیر بارش شدید برف و با وجود سرمای شدید به خیابان ها آمدند تا بار دیگر با امام امت، مقام معظم رهبری و آرمان های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کنند.

گیلانی ها امروز در جای جای این استان سرسبز و شهیدپرور به راهپیمایی یوم الله 22 بهمن آمدند تا به دشمنان انقلاب نشان دهند که اگر به جای برف، سنگ هم از آسمان ببارد آنها دست از ولایت نخواهند کشید و هیچ گاه آرمان های انقلاب و عهدی که با امام خمینی(ره) بستند را فراموش نخواهند کرد.

در بین اقشار مختلف مردم چهره جوانان و نسل جدید انقلاب بیش از همه توجهات را به خود جلب می کند و فرزندان ایران با وجود آن که زمان انقلاب را درک نکردند اما با شور و عشقی وصف ناشدنی زیر بارش شدید رحمت الهی به میدان آمدند تا به رهبر معظم انقلاب نشان دهند که همانند رزمندگان دفاع مقدس حاضرند برای نظام جانفشانی کنند.

مردم گیلان با در دست داشتن نوشته هایی مانند «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «ای رهبر آزاده آماده ایم آماده» و «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند» عزت، استقلال، شجاعت، تقوا، اخلاص، ایمان، ولایتمداری و جان برکفی خود برای ولایت را به رخ دشمنان می کشند.

به راستی که این مردم با ایمان و صبور چیزی از امت رسول الله(ص) در صدر اسلام کم ندارند و با وجود مشکلات اقتصادی همواره با بصیرت کامل دوست را از دشمن تشخیص می دهند و در میدان حاضر می شوند تا مبادا دشمنان داخلی و خارجی فرصتی برای عرض اندام پیدا کنند.

گیله مردان و گیله زنان غیور بار دیگر ثابت کردند که همچون میرزا کوچک جنگلی تا پای جان دست از اسلام برنخواهند داشت و فتنه گران داخلی را از رسیدن به مقاصد شوم خود ناکام می گذارند و اجازه نخواهند داد که خاطر مقام معظم رهبری حتی برای لحظه ای مکدر شود.

راهپیمایی گسترده مردم گیلان در یوم الله 22 بهمن زیر بارش شدید برف

مردم همیشه در صحنه و انقلابی گیلان امروز در برف و سرمای شدید با حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بار دیگر وفاداری خود به آرمان های انقلاب اسلامی را نشان دادند و این حضور، پیام روشنی برای بیگانگان بود تا بدانند در اقصی نقاط ایران اسلامی، پایبندی به نظام و انقلاب همچنان مستحکم و استوار است.

مراسم 22 بهمن امسال به گونه ای دیگر برگزار شد و مردم گیلان با حضور در یوم الله 22 بهمن، یاد مردی که نامش تن هر بیگانه و دشمنی را می لرزاند و با خون خویش امنیت را به کشورمان هدیه کرد و برای سرافرازی این سرزمین در آتش حسد و کینه سفیانی سوخت را گرامی داشتند و در یوم الله 22 بهمن حماسه دیگری آفریدند.

مردی که با شهادتش نشان داد که ایرانی مرد نبرد، شهادت و مشتاق مرگ سرخ است و آن زمان که پیکر ارباً ارباً از اهواز و شهرهای مختلف عبور کرد و سیل جمعیت زیر تابوتش ندای عاشورایی سر دادند، یاد عاشورای امام حسین(ع) بار دیگر در حسینیه دل هایمان زنده شد.

اما مردم در 22 بهمن امسال به همراه پرچم سه رنگی که نشان از فجر سلیمانی دارد به میدان آمدند و مشتی کوبنده دیگری بر دهان استکبار جهانی زدند و به دشمن فهماندند که تمام این سرزمین مملو از عطر و یاد قاسم سلیمانی است و مسیر انقلاب به برکت خون این شهدا و حضور مردم غیور و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) با شتابی روزافرون به سوی تعالی و چشم اندازی درخشان حرکت خواهد کرد.

البته این منطق انقلاب است که پیش می رود و تلاش استکبار جهانی برای متوقف کردن آن نیز بیهوده است و این اسلام اصیل است که در قرن بیستم باری دیگر از ایران اسلامی آغاز شد و اکنون در کشورهای منطقه در حال پیشرفت است و جبهه مقاومت نیز هدف والای اسلام را در جهت فراگیر شدن عدالت دنبال می کند و منطق آن غلبه بر استکبار است.

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی یکی از نشانه های قدرت و صدق وعده الهی است طوری که چهل سال پرافتخار را پشت سر گذاشته و پیام حیات بخش انقلاب با منطق قوی جهانی شده است؛ نهضتی دینی و مردمی که با عنایات الهی و توجهات امام عصر(عج) و رهبری امام خمینی(ره ) به پیروزی رسید و با رهبری رهبر انقلاب نیز تداوم یافت.

به برکت انقلاب، امروز شاهد ناکامی ها و شکست های آمریکا و جبهه استکبار در غرب آسیا و کشورهای منطقه هستیم که بخش اعظمی از این شکست ها ثمره خون مجاهدان جبهه مقاومت به ویژه شهید سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی و همرزمان مجاهدش است.

دشمنان بدانند که خون این شهیدان هنوز جاری است و شکست توطئه های استکباری به ویژه طرح ننگین معامله قرن به زودی رقم خواهد خورد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان