Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

در پی انتشار خبری مبنی بر تصمیم محسن هاشمی برای کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی، وی طی نامه ای خطاب به رسانه ها اعلام کرد که "هنوز" تصمیمی در این باره نگرفته است.

متن کامل نامه شرح زیر است:

با سلام و احترام

اخیراً خبری در برخی رسانه ها انتشار یافت که اینجانب قصد نامزدی در انتخابات نهمین دوره مجلس شواری اسلامی را دارم و به همین منظور ستادهای انتخاباتی فعال کرده ام. در این خصوص توضیحات زیر را برای تنویر افکار عمومی ارائه می نمایم:

1- خدمت به مردم در هر سنگری به نفسه امری پسندیده و ممدوح است، اما بدیهی است که چنین تصمیماتی نمی تواند تصمیمی فردی باشد و اصولاً براساس تصمیم جمعی و گروهی و براساس دعوت اقشار مختلف مردم و گروه های سیاسی اقدام به حضور در عرصه نامزدی انتخابات می نمایند.

2- در هفته های اخیر تقاضاهای از سوی افراد و گروه های مختلفی از اینجانب شده است که در انتخابات اسفند 1390 حضور پیدا کنم، ولی هنوز تصمیمی نگرفته ام.

بنابراین اصل خبر مذکور کذب و تشکیل ستادهای انتخاباتی کذب تر است، البته همه وظیفه و تکلیف دارند که توان و استعداد خود را در حد وسع در اختیار جامعه بگذارند. در طول 25 سال فعالیت چه در صنایع دفاعی کشور، دفتر ریاست جمهوری، مجمع تشخیص مصلحت نظام و به ویژه در شرکت متروی تهران، این مهم را مدنظر داشته ام و منبعد نیز انشاءالله چنین خواهد بود.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 2

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان