Sunday، 25 February 2024 | یکشنبه، 06 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در استان گیلان گفت: بسیاری از مراکز درمانی گیلان هم اکنون آماده ارائه خدمات به بیماران کرونا است و سایر مراکز نیز به زودی فعال می شوند.

مهدی شادنوش امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تمام مراکز درمانی پیش بینی شده در استان گیلان برای ارائه خدمات به مراجعه کنندگان و بیماران فعال است اظهار داشت: این مراکز بهداشتی و درمانی از ساعت 7:30 تا 14:30 پذیرای مراجعه کنندگان و بیماران مبتلا به کرونا است.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت و درمان در گیلان با بیان اینکه در حال حاضر 11 مرکز درمانی در سطح شهر رشت برای ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا مشخص شده است گفت: مراکز درمانی پیش بینی شده در شهر رشت از ساعت 8 صبح تا 24 شب برای ارائه خدمات ویژه به مردم و افراد دارای علائم کرونا فعال هستند.

شادنوش با اشاره به ارائه خدمات مراکز جامع سلامت شبانه روزی در خمام، سنگر، لشت نشاء، کوچصفهان و امام زاده هاشم(ع) به افراد دارای علائم کرونا خاطرنشان کرد: دیگر مراکز درمانی استان گیلان نیز از ساعت 7:30 صبح تا 14:30 آماده ارائه خدمات مرتبط با ویروس کرونا هستند.

وی با بیان اینکه سه مرکز درمانی در شهرستان های تالش، رضوانشهر، لاهیجان و آستارا نیز از فردا خدمات مرتبط با ویروس کرونا را به مردم و مراجعه کنندگان ارائه می دهند ابراز داشت: مردم از ساعت 8 صبح تا 24 می توانند به این مراکز مراجعه کرده و خدمات درمانی لازم را دریافت کنند.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت و درمان در گیلان با اشاره به مراکز درمانی پیش بینی شده در شهرستان های تالش، لاهیجان و آستارا گفت: در حال حاضر مرکز خدمات جامع سلامت شهری در لاهیجان و مرکز خدمات جامع سلامت شهید محمدزاده در آستارا برای ارائه خدمات به بیماران دارای علائم کرونا مشخص شدند.

شادنوش با بیان اینکه وضعیت جسمی افراد دارای علائم کروما در مراکز درمان ذکر شده توسط پزشکان مورد بررسی قرار می گیرد خاطرنشان کرد: پس از بررسی وضعیت و در صورت نیاز به بستری شدن، فرد به بیمارستان های در نظر گرفته در استان ارجاع خواهد شد.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت و درمان در گیلان با اشاره به اهمیت تامین دارو در داروخانه های شهرستان های تالش، لاهیجان و آستارا بیان داشت: داروخانه شبانه روزی اسماعیلی شهرستان تالش، داروخانه لطیفی لاهیجان و داروخانه شبانه روزی حریری آستارا نیز داروهای لازم را به مردم ارائه می دهند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان