Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای کاهش تعداد بیماران مبتلا به کرونا انجام می دهیم گفت: سودجویان بزرگترین مانع در رسیدن اقلام بهداشتی به مردم گیلان هستند.

مهدی شادنوش امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان، انسجام کادر درمانی، جذب امکانات لازم و پیگیری امور را جزو ماموریت خود در استان گیلان اعلام کرد و اظهار داشت: متاسفانه برخی افراد سودجو اجازه نمی دهند که دارو و اقلام بهداشتی به راحتی در دسترس مردم قرار گیرد.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت و درمان در گیلان، اطلاعات و پیگیری نماینده ولی فقیه در گیلان نسبت به موضوعات مختلف استان را قابل تقدیر دانست و تصریح کرد: ما نیازمند حمایت معنوی نماینده ولی فقیه در گیلان و سایر بزرگان هستیم و تمام تلاش خود را برای کاهش تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان انجام می دهیم.

شادنوش با اشاره به علائم ویروس کرونا در بدن افراد خاطرنشان کرد: علائم این ویروس پس از وارد شدن به بدن فرد بعد از دو هفته خود را نشان می دهند بنابراین لازم است که مردم در رعایت نکات بهداشتی دقت لازم را داشته باشند و مراقب سلامت خود باشند.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت و درمان در گیلان با بیان اینکه امکان دارد که پرستاران و کادر درمانی تا پایان اردیبهشت سال 99 با این ویروس در بیمارستان ها درگیر باشند گفت: امیدواریم که طبیعت نیز به کمک ما بیاید و زودتر شاهد رفع این بیماری باشیم.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت و درمان در گیلان با اشاره به اهمیت عبور از این بحران خاطرنشان کرد: یقیناً با دعای خیر نماینده ولی فقیه در گیلان و مردم عزیزمان به زودی از بحران پیش آمده عبور می کنیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان