Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان به گزارش روابط عمومی هیئت یادگاران جهاد و شهادت گیلان ، مسئول هیئت یادگاران جهادوشهادت گیلان اعلام کرد : تا امروز متاسفانه بیش از20  نفر از رزمندگان دفاع مقدس در گیلان در اثر ابتلا به ویروس کرونا، جان خود را از دست داده اند و به دوستان شهیدشان پیوستند.

محمدرضامرزکار با بیان اینکه : یادگاران جهادوشهادت ، جانبازان ، خاصه جانبازان شیمیایی ، نخاعی و بازنشستگان نیروهای مسلح که پا به سن گذاشته و دارای مشکلات عدیده ی جسمی ناشی از جراحات هشت سال دفاع مقدس میباشند ، در مبارزه با این ویروس بیشتر در معرض خطرند و آسیب پذیریشان بیشتر است. چه بسا ضایعات جسمی مجروحان و ایثارگران علت تامّ عدم مقاومتشان در مواجهه با این بیماری بوده است.

مرزکار افزود : این روزها  بسیاری از جانبازان دل سوخته و مجروح که میخواستند تا اخر عمرشان گمنام و ناشناخته بمانند . در منازل و در بیمارستانها، بستری شده اند.رزمندگان دیروز و جانبازان امروز یکی پس از دیگری پرپر می شوند وبه دوستان شهیدشان می پیوندند و این روزها عجب، حال و روزی دارند رزمندگان جامانده از شهدا ، که حتی نمی توانند پیکر دوستان خود را تشییع کنند و برای آنها مراسمی برگزار کنند و فقط در غم فراغشان با قلبی حزین و غمین ، چشمی گریان دارند.

مسئول هیئت یادگاران جهادوشهادت استان گیلان خاطرنشان کرد : در این راستا وظیفه بنیاد شهید و امور  ایثارگران ، سپاه پاسداران ، سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح و دانشگاه علوم پزشکی خطیرتر می گردد تا با نگاهی بهتر به عرصه جنگ بیولوژیک دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی و ضعف جسمانی جانبازان عزیز اقدام به رسیدگی عاجل به این قشر ، علی الخصوص مجروحان شیمیایی ، نخاعی و نیز پدران و مادران شهداء و... که بدلیل وضعیت خاص جسمی شان (رنجوریت و ناتوانی شان) در معرض آسیب بیشتر قرار دارند ، باهمت مضاعف در تدارک تمهیدات پزشکی بیشتر باشند .

وی در خاتمه افزود: ما  همه به پیروی از رهبر عزیزمان دست به دعاهستیم  تا این ویروس منحوس هرچه زودتر از کشور اسلامی مان رخت بر بندد تا متحمل خسارات جانی بیشتری نگردیم ، لذا ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغدیده ، سلامتی همه بیماران و آسیب دیدگان از این بیماری را از خداوند متعال مسئلت داریم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان