Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت: در این ایام بالغ بر ۱۲۰ نیروی متخصص پاسدار به بیمارستان های دولتی و خصوصی گیلان فرستاده شد.

سردار محمد عبدالله پور امروز در حاشیه بازدید از مراکز درمانی سپاه گیلان در رشت اظهار داشت: فعالیت درمانگاه ها و مراکز درمانی سپاه استان گیلان در طول یک ماه اخیر به صورت شبانه روزی بوده است و تقریباً 38 هزار نفر از مردم در سطح استان گیلان برای دریافت خدمات درمانی به این درمانگاه ها مراجعه کردند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به نقش تاثیرگذار فعالیت شبانه روزی درمانگاه های سپاه گیلان در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا گفت: در حال حاضر 8 درمانگاه فعال داریم که درمانگاه امام سجاد(ع) در مرکز استان گیلان جزو بزرگ ترین آنها است.

سردار عبدالله پور خاطرنشان کرد: این درمانگاه ها برای کنترل افراد مشکوک به کرونا آماده خدمات دهی به بیماران است و فعالیت شبانه روزی آن ها در کاهش ورود افراد مراجعه کننده به بیمارستان ها به ویژه افرادی که نیاز به بستری شدن و مراجعه به بیمارستان ندارند موثر بوده است.

وی با اشاره به تجهیز بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه در محوطه بیمارستان رازی رشت تصریح کرد: تعدادی از پزشکان متخصص، پزشک یاران و پرستاران از استان تهران توسط بهداری سپاه به گیلان اعزام شدند و هم اکنون در بیمارستان ها و درمانگاه های سراسر استان مشغول فعالیت و خدمات دهی هستند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه تعدادی از کادر درمان و نیروهای کمکی سپاه استان برای کمک و خدمات دهی به بیماران به بیمارستان های دولتی و خصوصی فرستاده شدند عنوان کرد: در این ایام بالغ بر 120 نیروی متخصص را به بیمارستان های دولتی و خصوصی فرستادیم.

سردار عبدالله پور افزود: تعداد زیادی از نیروهای لشکر عملیاتی 16 سپاه قدس گیلان و سپاه نواحی نیز به درخواست رؤسای بیمارستان ها در بیمارستان های رازی، رسول اکرم(ص) رشت، بیمارستان پیروز و میلاد لاهیجان و مراکز درمانی تالش، لنگرود، شهید امینی رودسر و انزلی مشغول درمان و خدمت به بیماران کرونایی هستند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان