Tuesday، 27 February 2024 | سه شنبه، 08 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان گفت: پاسداران سپاه قدس گیلان و بسیجیان در این مدت با حضور در بیمارستان ها و مراکز درمانی همواره کمک حال کادر درمان بوده و هستند.

محمدحسین قربانی امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت باسعادت امام زمان(عج) اظهار داشت: همزمان با آغاز اجرای طرح غربالگری در گیلان، بیش از 85 درصد مردم استان در طول مدت 4 روز با کمک بسیجیان، پاسداران سپاه قدس گیلان و همچنین مراکز بهداشت غربالگری شدند.

نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در استان گیلان با اشاره به رتبه نخست گیلان در اجرای طرح غربالگری گفت: این طرح دارای اثرات ارزشمندی بوده و از اقدامات سپاه قدس گیلان نیز برای کمک به کادر درمان استان تشکر می کنم زیرا در این ایام شاهد بودیم که پاسداران و بسیجیان با حضور در بیمارستان ها و مراکز درمانی همواره کمک حال کادر درمان بوده و هستند.

قربانی ضمن قدردانی از مردم استان گیلان که به هشدارها و توصیه های پزشکی مبنی بر عدم حضور در تجمعات و کاهش ترددها به ویژه در روز طبیعت توجه کردند خاطرنشان کرد: از مردم گیلان که روز طبیعت در منازل خود حضور داشتند تشکر می کنم و مردم با حضور در خانه نشان دادند که برای شکست ویروس کرونا همدل هستند.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به کمک سپاه قدس استان گیلان در حوزه تدفین اموات کرونایی تصریح کرد: یکی از مشکلات بزرگ در روزهای آغاز شیوع ویروس کرونا در سطح استان، مراحل تدفین اموات کرونایی بود که خوشبختانه با ورود و مشارکت سپاه قدس گیلان بسیاری از مشکلات این حوزه رفع شد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس، مشارکت و کمک سپاه قدس استان گیلان در حوزه تأمین مواد ضدعفونی کننده برای بیمارستان ها و مراکز درمانی استان را گام مهم دیگری برای ایجاد مشارکت همگانی و قطع زنجیره ویروس کرونا دانست و گفت: این همدلی ایجاد شده بین مردم، مسئولان و کادر درمان قطعاً موجبات غلبه بر ویروس کرونا را در استان فراهم می کند.

به گزارش تسنیم، سپاه قدس گیلان در طول این مدت از هیچ تلاشی برای قطع زنجیره ویروس کرونا در استان گیلان چشم پوشی نکرده و پاسداران و بسیجیان گیلانی نیز با مشارکت در اجرای طرح غربالگری، کمک به کادر درمان در بیمارستان ها، ضد عفونی کردن اماکن و معابر عمومی، تهیه و توزیع اقلام بهداشتی، توزیع بسته های کمک معیشتی بین اقشار کم درآمد و با ارائه سایر خدمات در عرصه حضور داشتند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان