Monday، 26 February 2024 | دوشنبه، 07 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در پیامی از خانواده های گیلانی برای قرائت خانوادگی زیارت آل یاسین و دعای فرج همزمان با شب نیمه شعبان دعوت به عمل آورد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در پیامی از خانواده های گیلانی برای قرائت خانوادگی زیارت آل یاسین و دعای فرج همزمان با شب نیمه شعبان دعوت به عمل آورد.

در متن این پیام آمده است:

شب نیمه شعبان پس از شب قدر دارای اهمیت بالایی است و احیا و شب زنده داری در آن از تأکیدات ویژه ای برخوردار است. در این شب ارزشمند مؤمنان با توسل به منجی عالم بشریت حضرت خاتم الاوصیا امام زمان (عج) و درخواست از خداوند منان برای پایان ظلمت و بی عدالتی در گستره گیتی دعا می کنند. شب ولادت دوازدهمین امام از سلاله کوثر حضرت مهدی (عج)، شب تقرب به درگاه خداوند متعال، استجابت دعا و کسب برکات الهی و فرصتی مغتنم برای استغاثه و دعا برای رفع محنت های گوناگون به ویژه بلای ناشی از ویروس کرونا با توسل به حضرت بقیه الله الاعظم (عج) است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به یمن فرارسیدن عید بزرگ نیمه شعبان ولادت حضرت حجت ابن الحسن العسکری و ضرورت ایجاد امید بیشتر در جامعه در شرایط بحرانی کنونی کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا و بیماری ناشی از آن، از مردم مسلمان و خداجوی استان گیلان دعوت می نماید تا ضمن نصب پرچم در سر درب منازل، چراغانی و تزئین واحدهای مجاز به فعالیت، با قرائت زیارت آل یاسین و دعای فرج در منازل و جمع باصفای خانوادگی خود همزمان با پخش زنده ساعت ۲۰:۴۵ شامگاه چهارشنبه بیستم فروردین مصادف با شب نیمه شعبان از مسجد مقدس جمکران و حرم ملکوتی ثامن الحجج امام رضا (ع) و سپس رأس ساعت ۲۱ طنین شعار «اللهم عجل لولیک الفرج» و «یا مهدی ادرکنی» در فضای عطرآگین اقصی نقاط میهن اسلامی از فراز بام های منازل، پنجره ها و بالکن های مجتمع های مسکونی و مأذنه های مساجد و اماکن مذهبی با رعایت تمامی مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، ارادت و استغاثه خود را به ساحت قدسی بقیه الله الاعظم به نمایش گذارند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان