Friday، 14 June 2024 | جمعه، 25 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی پروژه تصفیه خانه شیرابه سراوان، گفت: بهره برداری از این پروژه گام نخست در راستای ساماندهی به این سایت است.

 میر شمس مؤمنی زاده ظهر سه شنبه در جلسه کارگروه پیگیری پروژه ساماندهی سایت زباله سراوان در فرمانداری رشت ضمن قدردانی از تلاش های انجام شده از سوی شهرداری این شهر، اظهار کرد: با وجود همه تلاش ها هنوز مردم منطقه سراوان از وضعیت موجود گلایه مند هستند.

وی با تأکید بر ضرورت سرعت بخشیدن به اقدامات در حال انجام در منطقه سراوان، افزود: البته لازم به ذکر است که در ماه های اخیر و با توجه به پیگیری های انجام شده شاهد پیشرفت ها خوبی بوده ایم.

فرماندار رشت در ادامه با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۵ درصدی پروژه تصفیه خانه شیرابه زباله سراوان و با بیان اینکه در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از این پروژه خواهیم بود، گفت: افتتاح این پروژه گام اول در راستای حل مشکلات این سایت است.

وی با بیان اینکه باید از این فضای روانی مناسبی که بر پایه اعتماد متقابل ما بین مسئولان و مردم ایجاد شده به عنوان فرصتی در راستای اجرای سایر پروژه های ساماندهی سایت زباله سراوان، افزایش ظرفیت کارخانه کمپوست، احداث کارخانه دستگاه زباله سوز و حل نهایی معضلات سایت زباله سراوان بهره گرفته شود، ادامه داد: شهرداری رشت باید مدیریت پروژه پسماند زباله را همچنان در اولویت برنامه خود قرار دهد.

مؤمنی زاده با اشاره به فرا رسیدن فصول گرم سال و احتمال افزایش تجمع حشرات در سایت زباله سراوان، تاکید کرد: باید اقداماتی لازم در راستای سم پاشی محل دپوی زباله و پیشگیری از تجمع حشرات انجام شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان