Friday، 14 June 2024 | جمعه، 25 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به اجرای چندین پروژه راهبری شهر رشت از سوی قرارگاه سازندگی خاتم االانبیاء، تاکید کرد: همه متولیان امر باید با تمام توان از اجرای این پروژه ها حمایت کنند.

علی فتح اللهی در نشست با اعضای شورای شهر رشت، با بیان اینکه شورای شهر رشت در طول روز به بیش از یک میلیون نفر خدمات ارائه می دهد و این امر نشانگر اهمیت و میزان تاثیرگذاری تصمیمات این نهاد است، افزود: این مهم نشان می دهد که جامعه هدف این شورا، نه تنها افراد ساکن در شهر یا شهرستان رشت، بلکه گاهی افرادی از کل استان گیلان که به هر دلیل، خدماتی از این شهرستان دریافت می کنند را نیز شامل می شود.

مقام عالی دولت در مرکز استان با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر، خود به مانند سرمایه ای برای این شهر محسوب می شوند، افزود: نخستین وظیفه ما حفظ این سرمایه است؛ زیرا همواره سرمایه های انسانی  و اجتماعی گرانبها تر از سرمایه های مادی هستند.

فرماندار شهرستان رشت تمامی اعضای شورای شهر را موکدا عضو یک نهاد واحد خواند و افزود: برآیند تفکرات و آرایی که از بطن این شورا به خارج راه می یابد باید همواره مصوباتی واحد بوده و همه اعضا باید به عنوان یک هدف یکسان آن را پیگیری نمایند.

وی با اشاره به پرهیز از انتقال نگرانی و دغدغه ها به مردم، خاطرنشان کرد: با درایت می توان تمامی مشکلات و معضل های موجود را به گونه ای شایسته مدیریت کرد.

 فتح اللهی با اشاره به اجرای چندین پروژه راهبردی شهر رشت از سوی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، تصریح کرد: اجرای این پروژه ها باید با جدیت و شتاب مناسب ادامه یابد و همه باید با تمام توان از اجرای این پروژه ها حمایت کنیم.

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه رویکرد فرمانداری در هیات تطبیق مصوبات شورا در راستای کمک به حل مشکلات خواهد بود، افزود: اگر مصوبات موجود منطبق با قوانین باشد و مغایرت حقوقی با سایر قوانین نداشته باشد، نگاه ما نیز نگاه سختگیرانه ای در این خصوص نخواهد بود و حداکثر همکاری و انعطاف لازم، در جهت توسعه شهر رشت را خواهیم داشت.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان