Friday، 14 June 2024 | جمعه، 25 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به اینکه از ظرفیت تعاونی ها غفلت شده است، گفت: باید موانع توسعه و پیشرفت در روستاها شناسایی شود.

علی فتح اللهی عصر سه شنبه در جلسه پیگیری طرح های اشتغال روستایی، گفت: برای پیشرفت توسعه در هر منطقه اقتصاد نقش اول را ایفا می کند.

فتح الهی با بیان اینکه توسعه هر جامعه این منوط به وجود تفکر توسعه طلبان در میان مردمان آن است، افزود: عدم استفاده مناسب از ظرفیت ها و پتانسیل های هر منطقه قطعاً سبب آسیب به مردم همان منطقه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه هنر ما این است از کوچک ترین اتفاق به نفع مردم استفاده کنیم، گفت: وجود روزمرگی در میان مسئولان به نفع مردم نیست باید از حداکثر توان خود برای مشکلات مردم استفاده کنیم.

فرماندار رشت به مزیت های شرکت های تعاونی اشاره کرد و ادامه متأسفانه از این فرصت ها و پتانسیل ها به صورت مطلوب بهره گیری نشده است.

وی با تأکید بر اینکه باید بتوانیم برای شرکت های تعاونی رتبه گرفته و تأمین اعتبار کنیم، تصریح کرد: متأسفانه تاکنون موفق به رتبه گیری برای تعاونی ها نشده و نتوانسته ایم از توانمندی های آنها استفاده کنیم.

فتح الهی با اشاره به اینکه باید با برنامه ریزی درست از ظرفیت های نهایت استفاده را ببریم و گامی مؤثر در راستای توسعه روستاها برداریم، گفت: شرکت های تعاونی باید احیا شود.

وی با تأکید بر ضرورت آسیب شناسایی در حوزه تعاونی ها، تصریح کرد: دهیاران باید با ارزیابی های درست در راستای ارتقای ظرفیت های روستایی گام بردارند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان