Tuesday، 23 April 2024 | سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ در ادامه برنامه های افتتاح پروژه های دهه مبارک فجر صبح امروز(سه شنبه) با حضور دکتر ارسلان زارع در روستای گشت رودخان شهرستان فومن، آیین واگذاری همزمان ۳۰۴ واحد مسکونی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی برگزار شد.

برای احداث این واحدهای مسکونی  ۲۳۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

با افتتاح این واحدهای مسکونی، در سال ۱۳۹۹ تعداد واحدهای واگذارشده به مددجویان بهزیستی به ۶۴۹ واحد می رسد که این تعداد شامل ۱۸۳ فرد دارای دو عضو معلول و ۴۶۶ نفر نیز دیگر افراد تحت پوشش این دستگاه حمایتی می شود.

قابل ذکر است که ۷۹۶ واحد مسکونی دیگر نیز برای واگذاری به مددجویان بهزیستی گیلان درحال احداث است.

استاندار گیلان در حاشیه این مراسم در گفت وگو با خبرنگاران با تبریک سالروز ولادت حضرت زهرا (س) گفت: محرومان و نیازمندان ولی نعمتان انقلاب اسلامی هستند.

دکتر زارع با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل ، به نقش اثرگذار ایشان در پیروزی و تحقق انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند این نظام اشاره و خاطرنشان کرد: علیرغم تنگناها و دشواری ها در طول چهار دهه حیات جمهوری اسلامی؛ با هدایت ها و رهنمودهای داهیانه رهبر معظم انقلاب ، دستاوردها استمرار داشته و دارد.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه همچنان با رفع محرومیت ها فاصله داریم، گفت: در تلاش هستیم در این مسیر ، فعالیت های ارزشمند توسط نهادهای حمایتی ادامه داشته باشد و با اقدامات موثر خدمتگزاران، موجبات شادمانی خانواده های نیازمند، فراهم و نشاط اجتماعی تقویت شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان