Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : رئیس قوه قضائیه با تأکید بر اینکه تحول انقلاب باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: ملت ایران حق عقب نشینی و درجا زدن را ندارد تنها باید در مسیر تعالی و رشد قدم بردارد.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر پنج شنبه در جلسه شورای اداری استان گیلان ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (س)، بیان کرد: از کادر پزشکی و درمانی استان گیلان و کشور به دلیل مجاهدت در حفظ سلامت مردم و مبارزه با ویروس منحوس داشتند، قدردانی می کنم.

وی ضمن قدردانی از کمک های مومنانه مردم و لبیک به ندای رهبری، افزود: به واسطه یک مؤلفه بعضی از ایام و روزها در اذهان عمومی خاص می شوند که دهه فجر و ۲۲ بهمن نمونه ای از این روزها است که دست قدرت الهی را می توان در ان مشاهده کرد.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن جلوه قدرت الهی بود، تأکید کرد: ملت ایران مقابل ستمگران و قدرت های سلطه گر به پشتوانه همین قدرت پیروز شد.

آیت الله رئیسی با بیان اینکه امام تحول خواه و تحول گرا بود، تصریح کرد: امام راحل به دنبال تحول در اخلاق، عمل و بخش های مختلف کشور بود و وابستگی ایشان را رنج می داد و استقلال در حوزه های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی برای ملتی که از خفقان رنج می برد، نعمت الهی محسوب می شد.

وی با تأکید بر اینکه تحول انقلاب باید همواره مورد نظر باشد، افزود: ملت و جامعه ما نه حق عقب نشینی دارد نه در جا زدن تنها باید در مسیر پیشرفت و ارتقای جایگاه انقلاب و نظام اسلامی حرکت کند.

رئیس قوه قضائیه اضافه کرد: همواره باید در حوزه های اقتصادی و اجتماعی رو به جلو حرکت کنیم و پویایی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه جامعه باید به سمت بهتر شدن حرکت کند، ادامه داد: ممکن از است در این مسیر با موانعی نیز برخورد کنیم اما این موانع نباید انحرافی در حرکت جامعه ایجاد کند بلکه باید با حرکت مجاهدانه آن را برطرف کنیم و در این راه رزمندگان دوران دفاع مقدس الگوبرداری کنیم.

حجت الاسلام رئیسی در ادامه با اشاره به اینکه دشمن به از بین بردن فرصت ها و ظرفیت ها برای ملت ایران است، تأکید کرد: باید با حرکت انقلابی بر مبنای اراده پولادی و بر اساس اخلاص و عشق الهی حرکت کرد.

وی اضافه کرد: ما در محضر شهدا هستیم و انتظار شهدا و خانواده شهدا و انقلابیون و دغدغه مندان این است برای بهبود شرایط کار مجاهدانه انجام دهیم.

رئیس دستگاه قضا در ادامه خطاب به مدیران با اشاره به امروز ما در حوزه هسته ای پیشرفت بیشتری نسبت به حوزه اقتصادی داشته ایم، افزود: دشمن نمی خواست ایران اسلامی در حوزه هسته ای به کوچک ترین پیشرفتی دست یابد.

وی همچنین به پیشرفت های حوزه نظامی و دفاعی و تحریم های دشمنان در این زمینه نیز اشاره و با بیان اینکه دشمن به دنبال ابن بود که ما به پیشرفتی در این بخش ها دست نیابم، ادامه داد: امروزه ده ها رزمایش از سپاه و ارتش برای کشور تولید قدرت کرد که علی رغم تمام محدودیت ها نیروهای مسلح در حوزه دفاعی اقتدار آفریدند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان