Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به جنگ رسانه ای و نرم دشمن برای ترویج ابتذال در جامعه تصریح کرد: ابتکار و خلاقیت در حوزه فرهنگ و رسانه لازمه موفقیت در این نبرد نابرابر است.

سردار محمد عبدالله پور امروز در همایش مجازی تجلیل از روحانیون ایثارگر سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه قدس گیلان در رشت اظهار کرد: قیام امام خمینی(ره) برای تحقق انقلاب اسلامی اقدامی بود که سال ها باید بگذرد تا عظمت حقیقی آن درک شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان پایان سلطه پذیری ایران را یکی از اصلی ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و گفت: امروز شاهد هستیم که ایران در تمام تحولات جهانی نقش آفرین است و تفکر انقلاب همواره بیش از پیش در جهان در حال صدور است.

عبدالله پور روحانیت را نعمتی بزرگ دانست و خاطرنشان کرد: لازمه ادامه حیات سپاه حفظ معنویت است که این عامل نیز به تلاش روحانیون بزرگوار محقق می شود.

وی با اشاره به جنگ رسانه ای و نرم دشمن برای ترویج ابتذال در جامعه تصریح کرد: ابتکار و خلاقیت در حوزه فرهنگ و رسانه لازمه موفقیت در این نبرد نابرابر است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم تربیت نیروهای انقلاب و مومن برای ترویج تفکر اسلام و انقلاب در جامعه افزود: روحانیون و فرماندهان پایگاه های بسیج با اتخاذ رویکرد مسجد محوری باید در مسیر تحقق این امر مهم گام بردارند.

عبدالله پور با بیان اینکه حمایت از محرومین و مستضعفان سرلوحه کار سپاه است خاطرنشان کرد: باید هوشیار باشیم تا در دوران بحران های اقتصادی رسیدگی به مشکلات مردم را فراموش نکنیم و همواره پشتیبان آن ها باشیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان