Tuesday، 16 April 2024 | سه شنبه، 28 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه فضای مجازی امروز تبدیل به ابزار جنایت نظام سلطه شده است گفت: جوانان حزب اللهی با تولید محتوای رسانه ای ارزشمند برای تسخیر فضای مجازی تلاش می کنند.

سردار محمد عبدالله پور صبح امروز در آئین افتتاحیه دومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج گیلان تحت عنوان گیلداد در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی رشت اظهار داشت: بسیاری از انقلاب های دنیا به دلیل عدم همکاری مردم با انقلاب شان دچار مشکل شدند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان از همراهی ستودنی مردم ایران در دفاع از آرمان های انقلاب سخن گفت و ابراز داشت: اگر انقلاب اسلامی امروز مسیر خود را باصلابت طی می کند به خاطر این مردم و حضور و همراهی ارزشمند آنان است که نشان می دهد این انقلاب الهی است و اعتقاد داریم که باید به دست صاحب اصلی اش برسد.

سردار عبدالله پور خاطرنشان کرد: این کشور زمان جنگ تحمیلی در بدترین شرایط قرار داشت و اختلافات بین مسئولان نیز یکی دیگر از مشکلات آن زمان بود و اینجا بود که امام خمینی(ره) رو به مردم فرمودند جنگ را اداره کنید.

بیشتر بخوانید

وی با بیان اینکه به برکت دفاع مقدس امروز کسی در دنیا جرأت حمله به ما را ندارد و برخی تصور می کنند که این شعار است اما نیست تصریح کرد: ما امروز بسیاری از قوانین بین المللی را در خلیج فارس تغییر دادیم و نشان دادیم که با همراهی ملت می توان کارهای زیادی انجام داد.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به نقش آفرینی مردم در عرصه مقابله با کرونا ابراز داشت: مردم معضل کرونا را حل کردند و در طرح غربالگری شهید حاج قاسم سلیمانی نقش ویژه ای داشتند و آن را اجرا کردند و در رزمایش مواسات نیز بیش از 98 میلیارد تومان به آسیب دیدگان از کرونا کمک کردند که جای تقدیر دارد.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه فضای مجازی و اینترنت امروز تبدیل به ابزار جنایت نظام سلطه شده است اظهار داشت: دشمن از این ابزار برای هدف قرار دادن فرهنگ و سبک زندگی مردم استفاده می کند و برای مقابله با توطئه های دشمن باید کار به ملت و جوانان سپرده شود و از توانایی جوانان استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه جوانان انقلابی و حزب اللهی گیلان فضای مجازی را با تولید محتوای خود تسخیر می کنند افزود: معتقدی در این مسیر می توانیم جریان سازی کنیم و فضای مجازی با کار جهادی و رعایت شیوه های سبک زندگی ایرانی و اسلامی باید به فرصت تبدیل شود.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه گیلان می تواند به عنوان پایلوت تولید محتوا در فضای مجازی و رسانه مطرح شود و این توانایی در جوانان ما وجود دارد عنوان کرد: کار جهادی باید برای خدا انجام شود و در این مسیر از موانع پیش رو نترسیم زیرا یکی از خصلت های کار جهادی، وجود موانع است.

سردار عبدالله پور گفت: در راستای اجرای طرح غربالگری شهید حاج قاسم سلیمانی در استان متوجه شدیم 3 برابر تصور ما خانه خالی در استان وجود دارد که دست انسان های مهاجر است و درصدد تغییر فرهنگ استان هستند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان