Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : معاون دانشگاه نیروی دریایی سپاه گفت: ایران در عرصه نظامی به قدرت بازدارندگی فعال در برابر دشمنان رسیده است.

سردار پاسدار اصغر شکراللهی اظهار داشت: به دلیل شیوع بیماری کرونا در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی راهپیمایی متفاوتی را در جای جای ایران اسلامی مشاهده کردیم.

 معاون هماهنگ کننده دانشگاه امام خامنه ای نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: راهپیمایی 22 بهمن امسال به شکل رژه خودرویی و موتوری انجام شد و مردم می خواستند اعتقاد و باور خود را به انقلاب اسلامی به هر نحوی به نمایش بگذارند.

سردار شکراللهی تصریح کرد: حضور حماسی و پر شکوه ملت فهیم ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال و سال های گذشته یادآور این نکته است که ملت ایران در هر شرایطی پشت آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده اند.

وی با اشاره به لزوم قدرشناسی مسئولان از ملت خاطرنشان کرد: مسئولان باید قدر ملتی که در سخت ترین شرایط پای کار انقلاب اسلامی هستند بایستند و در خدمتگزاری بیشتر به این مردم اهتمام بیشتری داشته باشند.

سردار شکراللهی ابراز داشت: امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری فرمودند که ملت ایران همیشه در طول انقلاب اسلامی از مسئولان جلوتر بوده اند این حضور جای قدردانی داشته و مسئولان نیز باید همواره خدمتگزار ملت شریف ایران باشند.

 معاون هماهنگ کننده دانشگاه امام خامنه ای نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: مسئولان باید اتحاد بیشتری حول محور ولایت داشته و تلاش خودشان را در خدمتگزاری صادقانه به مردم به منصه ظهور بگذارند و اگر این اتفاق بیفتد قطعاً آینده روشنی برای ملت ایران رقم می خورد.

وی خاطرنشان کرد: آنچه حائز اهمیت است این است که همراهی مسئولان در جهت خدمت گزاری به مردم قطعاً ملت را پای کار می آورد و اگر ملت ببینند که مسئولان با آن ها همراهی دارند در تمام لحظات بحرانی در کنار مسئولان می ایستند.

 معاون هماهنگ کننده دانشگاه امام خامنه ای نیروی دریایی سپاه پاسداران بیان کرد: یکی از پیام های راهپیمایی 22 بهمن امسال به دشمنان ما این است که ملت ایران همواره پشت آرمان های انقلاب و معمار کبیر انقلاب ایستاده اند و در شرایط مختلف از رهبر انقلاب اسلامی پیروی می کنند.

سردار شکراللهی خاطرنشان کرد: دشمنان قصد داشتند با تحریم اقتصادی مردم ایران را به زانو دربیاوردند اما مردم ایران تاکنون مغلوب دشمن نشده و این موفقیت بسیار بزرگی برای ایران اسلامی به شمار می آید.

معاون هماهنگ کننده دانشگاه امام خامنه ای نیروی دریایی سپاه عنوان داشت: همه دشمنان اذعان کردند که تحریم های اقتصادی نتوانسته ملت ایران را از پای دربیاورد کما اینکه رئیس جمهور سابق امریکا نیز به این نکته اشاره کرد و اظهار داشت مردم ایران مسیر خود را طی می کنند.

سردار شکراللهی آینده روشن ایران را در گرو خدمتگزاری مسئولان به ملت دانسته و افزود: با توجه به آینده روشنی که با همراهی مسئولان با ملت ایران قابل ترسیم است قطعاً از این به بعد نیز تحریم های اقتصادی مردم ایران را مغلوب خود نمی کند.

وی ابراز داشت: انقلاب اسلامی در طول بیش از 4 دهه در فراز و نشیب های زیادی قرار گرفته اما ملت فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی باید آگاه باشند که فراز های انقلاب اسلامی از فرودها و نشیب ها به مراتب بیشتر است.

 سردار شکراللهی اظهار داشت: اکنون ملت ایران  در همه عرصه های مختلف توانسته اند با وجود همه سختی ها به درجات بالایی رسیده و یک ملت زنده، شجاع و با استقامت در عرصه بین المللی و یک الگو برای جامعه جهانی به ویژه کشورهای مسلمان باشند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مسیر رشد و تعالی و کمال خودش را ادامه می دهد گفت: ایران اکنون در عرصه نظامی به یک قدرت بازدارندگی فعال در برابر دشمنان رسیده و دشمنان دیگر جرات این را ندارند که در عرصه نظامی با ایران وارد بحث شده و گزینه حمله نظامی را در ایران اجرا کند.

معاون هماهنگ کننده دانشگاه امام خامنه ای نیروی دریایی سپاه افزود:  ایران اسلامی کشوری است که توانسته در مسائل امنیت منطقه ای و جهانی تحول عظیمی داشته باشد و این یکی از موفقیت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول بیش از 4 دهه از گذشت انقلاب اسلامی بوده است.

وی گفت: این دستاوردهای انقلاب اسلامی همگی به این برمی گردد که امام خمینی(ره) پس خداوند به ملت ایران تکیه داشتند و مقام معظم رهبری نیز در این باره می فرمایند ملت ایران باید همیشه در صحنه باشند تا بتوانیم پیروزی های بزرگ تری را رقم بزنیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان