Tuesday، 23 April 2024 | سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان مجاهدت های شبانه روزی معلمان، مدیران و فرهنگیان برای جلوگیری از وارد آمدن آسیب جدی به نظام تعلیم و تربیت از زمان شیوع کرونا تا کنون را موجب سربلندی و مباهات خواند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع صبح امروز (پنجشنبه) در نشست با معلمان منتخب گیلان در حضور دکتر محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، از تلاش های مجدانه معلمان به ویژه در سال تحصیلی گذشته و جاری که با چالش ها، آسیب ها و دشواری های ناشی از کرونا همچون بخش های دیگر مواجه بودند؛ قدردانی کرد. وی با بیان اینکه به واسطه مجاهدت های شبانه روزی معلمان، مدیران و فرهنگیان، آموزش هرگز تعطیل نشد، گفت: مدت زمانی که این عزیزان برای پیشگیری از آسیب جدی به نظام تعلیم و تربیت در این مدت صرف نموده و نیز در ادامه تا پایان شیوع بیماری اهتمام دارند؛ بیشتر از سنوات گذشته است که مایه سربلندی و مباهات شد.

رئیس شورای آموزش و پرورش گیلان به نقش اثرگذار فرهنگیان فهیم و آگاه در کنار انجام وظایف خطیر خود در آگاهی بخشی عمومی و ترویج فرهنگ رعایت دستورالعمل های بهداشتی و سلامت جامعه اشاره و خاطرنشان کرد: معلمان عزیز استان علیرغم قرارداشتن در شرایط سخت و دشوار برخی شهرستان ها به واسطه شرایط جغرافیایی و کوهستانی بودن، دست از ایفای نقش معلمی نکشیدند که ستودنی است. وی ابراز امیدواری کرد که نتایج این تلاش های خالصانه و دلسوزانه به ارتقاء کیفیت آموزشی و نتایج مطلوب در آزمون پایان سال تحصیلی و کنکور سراسری منجر شود. در این نشست شش نفر از معلمان منتخب استان به نمایندگی از جامعه فرهنگیان به بیان دیدگاه ها، نقطه نظرات و دغدغه ها پرداختند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان