Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر اینکه مسئولان از تجربیات سال گذشته برای رفع مشکلات باید استفاده کنند، گفت: مشارکت مردم در انتخابات ۱۴۰۰ مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام است.

آیت الله رسول فلاحتی ظهر شنبه در پیام تصویری نوروزی ضمن تبریک سال نو و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: امیدواریم سال ۱۴۰۰ سالی پر برکت و سرشار از معنویت برای ملت ایران به ویژه گیلانیان باشد.

وی به حوادث تلخ و شیرین سال گذشته اشاره و تأکید کرد: به واسطه این حوادث تجربیات خوبی کسب شده که باید در سرلوحه کار مسئولان در سال جدید قرار بگیرد.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه سال ۱۴۰۰ با دو رویداد مهم سیاسی و اجتماعی عجین است، گفت: انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای شهر و روستا مهم ترین رویدادهای سیاسی و اجتماعی در این سال است که انتخاب درست در آنها ضامن توسعه و پیشرفت کشور و شهرها و روستاها خواهد بود.

وی بر ضرورت مشارکت مردم در این انتخابات ها و حضور در پای صندوق های رأی تأکید و اضافه کرد: مردم باید پای صندوق های رأی حاضر شده و افراد با ایمان و علاقه مند به نظام اسلامی و خدمتگذاری به مردم را انتخاب کنند.

آیت الله فلاحتی در ادامه با بیان اینکه باید زمینه های مشارکت بالای مردم در انتخابات از سوی مسئولان فراهم شود، تصریح کرد: مشارکت بالای مردم در انتخابات بار دیگر بر دهان یاوه گویان و دشمنان نظام و انقلاب مشت محکمی خواهد زد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان