Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با ابراز نگرانی از تعطیلات پیش رو و مسافرانی که به استان گیلان سفر کرده اند، افزود: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی منجر به افزایش بار بیماری در استان خواهد شد.

هم زمان با آغاز سال نو، عصر امروز، دکتر ارسلان سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، سردار عبدالله پور - فرمانده سپاه قدس گیلان، و مدیر کل صداسیما و جمعی از مسوولان دانشگاهی از مرکز آموزشی درمانی رازی رشت، بازدید کرده و ضمن قدردانی از زحمات کادر درمان و مدافعان سلامت، با آنها دیدار و گفت و گو کردند.

طی این دیدار، دکتر ارسلان سالاری، با تقدیر از مجاهدت های کادر درمان مرکز آموزشی و درمانی رازی رشت و تبریک سال نو، اظهار کرد: مدافعان سلامت، بیش از یک سال است که در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا مشغول خدمت رسانی هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بستری شدن ۲۸۰ بیمار در بیمارستان های استان را نشان از وجود بار بیماری دانست و تصریح کرد: در روزهای خاصی چون تحویل سال که همه در کنار خانواده هایشان هستند، کادر درمان همچنان و بی وقفه در بیمارستان ها در حال خدمت رسانی به بیماران و مبارزه با کرونا هستند.

وی با ابراز نگرانی از تعطیلات پیش رو و مسافرانی که به استان گیلان سفر کرده اند، افزود: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی منجر به افزایش بار بیماری در استان خواهد شد، لذا از مسافران و مردم انتظار می رود که نهایت همکاری را در این زمینه داشته باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در پایان سخنان خود، ضمن قدردانی از استاندار گیلان، سپاه قدس استان گیلان، رسانه ملی و همه کسانی که در کاهش بار این بیماری به حوزه سلامت، کمک کرده اند، خواستار اجرای کامل قوانین، مقررات و پروتکل های بهداشتی از سوی مردم شد.

در ادامه این دیدار نوروزی، مسوولان از بیماران بستری در این مرکز دانشگاهی عیادت کردند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان