Tuesday، 16 April 2024 | سه شنبه، 28 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : رئیس پلیس راه گیلان گفت: از آغاز طرح نوروزی تاکنون ۶۰ درصد حوادث جاده ای در محورهای فرعی و روستایی گیلان بوده است.

سرهنگ جاور صفاری صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تردد در جاده های ارتباطی استان گیلان نسبت به دور نخست ترددهای نوروزی از حجم کمتری برخوردار است.

 رئیس پلیس راه استان گیلان خاطرنشان کرد: در حال حاضر ترافیک در محورهای ارتباطی استان گیلان روان است و کماکان شاهد حضور مسافران در گیلان هستیم.

صفاری تصریح کرد: به منظوره کمک به کادر درمان زحمتکش  توصیه همیشگی ما به هم وطنان و مسافران پرهیز از مسافرت ها به استان گیلان بوده است.

وی افزود: از ابتدای آغاز طرح نوروزی تاکنون شاهد افزایش تردد در محورهای فرعی و روستایی استان بودیم به همین جهت 60 درصد از حوادث جاده ای گیلان در این محورها اتفاق افتاده است.

رئیس پلیس راه استان گیلان عنوان داشت: رانندگان به ویژه مسافرانی که در محورهای روستایی و فرعی تردد دارند باید توجه بیشتری به مسافرت ایمن در این محورها داشته باشند.

 صفاری ابراز داشت: تأکید ما بر این است که رانندگان از انجام رفتارهای پرخطر و سبقت های غیر مجاز در جاده های دو طرفه ی غیرمجزا به ویژه در محورهای روستایی و فرعی پرهیز کنند.

رئیس پلیس راه گیلان اظهار داشت: تا امروز حدود 850 هزار خودرو وارد استان شدند و در مجموع ورود و خروج، شاهد رشد 193 درصدی نسبت به سال گذشته بودیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان