Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : حجت الاسلام صفری ملک میان بی تدبیری دولت در صدور مجوز سفرهای نوروزی را مورد انتقاد قرار داد و گفت: حجم بالای سفرهای نوروزی باعث وخیم شدن اوضاع شهرها و تغییر رنگ بندی آن ها شد.

حجت الاسلام «محمد صفری ملک میان» بی تدبیری دولت در صدور مجوز سفرهای نوروزی را مورد اشاره قرار داد و ضمن انتقاد به تصمیمات مسئولان متولی در این زمینه اظهار داشت: حجم بالای سفرهای نوروزی باعث وخیم شدن اوضاع شهرها و تغییر رنگ بندی آن ها شد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با بیان اینکه قشرهای مختلف مردم و کادر بهداشت و درمان در یک سال و نیم گذشته و در پی شیوع ویروس کرونا مشکلات زیادی را متحمل شده اند عنوان کرد: وضعیت شهرستان های گیلان به قرمز تغییر یافته است و متاسفانه روزانه شاهد بستری بیماران زیادی در بیمارستان هستیم.

صفری ملک میان آغاز موج چهارم کرونا در کشور طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت بهداشت و درمان را مورد اشاره قرار داد و ابراز داشت: در حال حاضر افزایش آمار مرگ و میرهای ناشی از بیماری کرونا در کشور امری است که با آن مواجهیم به طوری که شرایط بسیاری از شهرها به رنگ قرمز درآمده است.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس ضمن انتقاد از برخی سیاست ها به ویژه در بحث مدیریت و کنترل سفرهای نوروزی با توجه به شکننده بودن اوضاع کرونا در کشور اضافه کرد: تا قبل از تعطیلات نوروز به دلیل مدیریت مسئولان استانی و همکاری خوب مردم شاهد روند کاهشی کرونا در گیلان بودیم اما حجم بالا سفرهای نوروزی موجب شد شهرهای آبی به نارنجی یا قرمز تبدیل شوند.

وی با بیان اینکه قرمز شدن شهرها و افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا فشار مضاعفی را به کادر درمان و مدافعان سلامت وارد می کند خاطرنشان کرد: رودسر و املش از نخستین شهرهای شمالی بودند که شرایط کرونا در آن ها حاد شده و به رنگ قرمز درآمد به طوری که روزانه 20 بیمار کرونایی در بیمارستان رودسر بستری می شوند که آماری نگران کننده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان