Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل سازمان بازرسی گیلان با اشاره به پیگیری مصوبات سفر قوه قضاییه به استان، گفت: احیای یک واحد تولیدی بزرگ در دستور کار قرار دارد.

سیف الله مسرور ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید از پروژه احداث شرکت ریسندگی و دستور رئیس قوه قضائیه پیگیری موضوع در اسرع وقت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به سفر رئیس قوه قضائیه به گیلان و آثار و برکات آن مردم استان بیش از هر زمانی امیدوار شدند.

وی به تاکید رئیس قوه قضائیه مبنی بر احیای صنعت گیلان و برداشتن موانع، برای برطرف شدن مشکلات صنعتی استان اشاره کرد و افزود: احیای این کارخانه نساجی نوید بخش آینده ای روشن در بخش صنعت و اشتغال برای گیلان خواهد بود.

مدیرکل سازمان بازرسی استان گیلان با اشاره به چشم طمع عده ای به زمین ۸۵ هکتاری این کارخانه که در بهترین نقطه شهر رشت قرار دارد، بیان کرد: تولیدات این کارخانه نساجی نه تنها نیاز گیلان بلکه نیاز کشور را نیز تأمین می کند.

مسرور با بیان اینکه این کارخانه یک واحد تولیدی بسیار قوی بود که زمانی حدود چهار هزار کارگر در آن مشغول به کار بودند، گفت: طمع کاران به بهانه زمین آن، چرخ های این کارخانه را از حرکت بازداشتند.

مسرور همچنین به رایزنی های انجام شده با مدیران این کارخانه اشاره و با تاکید بر تسریع روند پروژه عمرانی و راه اندازی دستگاه های ریسندگی، اضافه کرد: پس از بازسازی سالن، دستگاه ها در اسرع وقت نصب و تولید در این کارخانه مجدد به راه افتاده و رونق خواهد گرفت.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان