Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان با اشاره به اهمیت تحقق شعار سال تحت عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و نیز الزام همه دستگاه ها به همراهی برای انجام این مهم، تأکید کرد که اداره کل اموال و املاک بنیاد مستضعفان گیلان، در مسیر افزایش مشارکت در تولید ، تثبیت و توسعه اشتغال استان در سال جاری نقش آفرینی داشته باشد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع صبح امروز (دوشنبه) در مراسم نمادین واگذاری اسناد املاک موسوم به اراضی علوی و شبه علوی استان به تعدادی از واجدان شرایط اظهار کرد: بنیاد مستضعفان در راستای اجرای اهداف تشکیل این نهاد انقلابی و نیز تحقق عدالت اجتماعی به عنوان یکی از آرمان های انقلاب اسلامی، تاکنون اقدامات ارزشمندی را به ثمر نشانده است.

وی به واگذاری رایگان هفت هزار و 99 سند املاک اراضی موسوم به علوی و شبه علوی به میزان بالغ بر دو میلیون و 164 هزار متر مربع به واجدان شرایط از ابتدای سال 1392 تا زمان حاضر اشاره و اضافه کرد: این اقدام معنوی و ارزشمند، نشان از پیوند ناگسستنی مردم و مجموعه نظام جمهوری اسلامی دارد.

وی با بیان اینکه انتظاراتی از همه دستگاه های اجرایی و نهادها برای تحقق شعار راهبردی سال 1400 وجود دارد، گفت: براین مبنا شناسایی تمامی ظرفیت ها و چالش های موجود از ابتدای سال در دستور کار قرار گرفت.

نماینده عالی دولت در گیلان به دیدار هفته گذشته خود با رئیس بنیاد مستضعفان در جهت استفاده بهینه از ظرفیت املاک و اراضی در اختیار این مجموعه برای اجرای طرح زراعت چوب و نیز فعالیت های تولیدی دیگر اشاره و ابراز امیدواری کرد که اداره کل اموال و املاک بنیاد مستضعفان گیلان، در مسیر افزایش مشارکت در تولید ، تثبیت و توسعه اشتغال استان در سال جاری بیش از گذشته نقش آفرینی داشته باشد.

دکتر زارع ارتقاء سطح معیشت و درآمد اقشار نیازمند جامعه را از موضوعات مورد تأکید بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی، رهبر معظم انقلاب و مسئولان نظام اسلامی عنوان و هر اقدامی در این راستا را ارزشمند توصیف کرد و افزود: فرمانداری ها، شهرداری ها و دهیاری ها  و همچنین دستگاه های بنیاد مسکن و ثبت اسناد و املاک استان، برای تحقق اهداف تعیین شده در سال جاری همراهی و اهتمام جدی داشته باشند.

در پایان این مراسم در راستای رعایت دستورالعمل های بهداشتی؛ اسناد واگذاری شده املاک به صورت نمادین به پنج نفر از مالکان توسط استاندار گیلان تحویل داده شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان