Sunday، 21 April 2024 | یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان مهم ترین اولویت شرکت، مدیریت استفاده بهینه از انرژی برق و استفاده حداکثری از تمامی ظرفیت ها جهت عبور موفق از پیک بار امسال می باشد.

بهمن داراب زاده در اولین جلسه کمیته مدیریت مصرف برق اظهار کرد: با توجه به شرایط پیش رو و گرمای شدید هوا در ماه های مرداد و شهریور و کاهش تولید نسبت به سال گذشته و تراز منفی تولید و مصرف برق در سال جاری، مهم ترین اولویت شرکت باید مدیریت استفاده بهینه از انرژی برق و استفاده حداکثری از تمامی ظرفیت ها جهت عبور موفق از پیک بار سال جاری باشد.

وی با بیان اینکه شرایط در تابستان پیش رو بسیار سخت است، افزود: تداوم فعالیت های اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف و لزوم برنامه ریزی های مناسب در راستای اجرای برنامه های پاسخگویی بار، هماهنگی های لازم با شرکت توزیع نیروی برق گیلان و اخذ همکاری مطلوب از مشترکین برای تابستان سالجاری، توجه مضاعف به مراکز غیرمجاز رمز ارز و همکاری دفاتر حراست با نیروی انتظامی و قوه قضاییه در این خصوص از مواردی هستند که باید بطور جد مد نظر تمامی کارکنان قرار گیرد.

مدیرعامل برق منطقه ای گیلان با اشاره به برگزاری موفقیت آمیز مانور داخلی شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: در راستای مدیریت مصرف برق جلسه ای با استاندار گیلان در خصوص تغییرکار ساعات ادارات و همکاری صنایع برگزار شد. نکته مهم در نهادینه سازی فرهنگ مدیریت مصرف بهینه برق این است که ابتدا متولیان برق در این زمینه پیشگام باشند تا بتوانند با الگو سازی، سایر دستگاه های اجرایی استان را با خود همراه کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان