Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان در دیدار با معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت، در خصوص ایجاد زنجیره ارزش در صنایع نساجی و پوشاک، غذایی و آشامیدنی و همچنین لوازم خانگی و نیز احداث شهرک صنعتی خصوصی نساجی و تولید پوشاک در استان بحث و تبادل نظر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع امروز (دوشنبه) در دیدار با مهندس مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها که از سوی رهبر معظم انقلاب برای سال جاری تعیین شده و برنامه های راهبردی دولت برای تحقق این شعار، اظهار داشت: لازمست تمهیدات و اقدامات لازم  و تسهیل در جهت پشتیبانی از صنایع استان به منظور تأمین مواد اولیه خصوصا ورق های فلزی که از طریق بورس انجام می گیرد، در نظر گرفته شود.

وی به موقعیت جغرافیایی گیلان، ارتباط با اتحادیه اقتصادی اوراسیا و نیز کشورهای همسود (CIS) اشاره و اضافه کرد: این استان با توجه به مزایای پیش گفته و ظرفیت هایی که دارد، می تواند یکی از قطب های تولید پوشاک کشور باشد.

پروژه های اقتصاد مقاومتی، ایجاد زنجیره ارزش در صنایع نساجی و پوشاک، غذایی و آشامیدنی و همچنین لوازم خانگی و نیز احداث شهرک صنعتی خصوصی نساجی از دیگر محورهای مورد بحث در دیدار استاندار گیلان با معاون وزیر صمت بود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان