Sunday، 21 April 2024 | یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه گیلان با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب گفت: ایشان فرمودند" شما در سپاه باید ارزیابی دقیقی از طرح های دشمن داشته باشید و دقیقاً دشمن را رصد کنید" و ما هم با فرماندهی ایشان در حال رصد دقیق دشمن هستیم.

سردار محمد عبدالله پور شامگاه دوشنبه در گفت وگوی صمیمانه با بسیجیان استان گیلان در شبکه اجتماعی ضمن گرامیداشت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: به فرموده امام(ره)، خرمشهر را خدا آزاد کرد.

فرمانده سپاه گیلان با بیان اینکه سپاه توانست در مقابل همه فتنه ها و سختی ها، موانع پیش رو را از مسیر انقلاب بردارد گفت: سپاه هر جا که نیاز باشد حضور پیدا می کند و با کمک سازمان بسیج مستضعفان برای حل بسیاری از مشکلات در کشور تلاش می کند.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه بسیج مستضعفان گروه های مردمی هستند که در مقابل انحرافات ایستادگی می کنند خاطرنشان کرد: هم اکنون بسیاری از بسیجیان در حال جمع آوری کمک برای طرح مواسات هستند و در امور دیگر نیز مشارکت می کنند و چه بسا برای مأموریت های خود هزینه هم می کنند.

وی با اشاره به ضرورت داشتن راهبرد و تاکتیک در مقابله با دشمن تصریح کرد: دشمن برای پیشبرد اهداف خود به دنبال خسته کردن مردم و ناامید کردن آنها از انقلاب است و یکی از اهداف شان از تحریم در واقع جدا کردن مردم از نظام است بنابراین هدف نهایی آنها مردم است. فرمانده سپاه گیلان یکی از دلایل عدم تمایل بخشی از مردم برای شرکت در انتخابات را عملکرد ضعیف برخی مسئولان دانست و گفت: در 8 سال گذشته مدیریت کشور به دست کسانی بوده که نگاهشان به مذاکره و تعامل با دشمن بود و این یک آزمون برای آن ها بود.

سردار عبدالله پور ابراز داشت: در جریان برجام دیدیم که هر چقدر ما کوتاه آمدیم آن ها جلو آمدند و نه تنها تحریم ها را بر نداشتند بلکه تحریم های بیشتری را اِعمال کردند تاجایی که در زمان شیوع کرونا اجازه ندادند در بخش درمانی، پول های نفت مان را هزینه کنیم.

وی با اشاره به تذکرات رهبر معظم انقلاب به بسیج و سپاه در سال 98 و 99 خاطرنشان کرد: ایشان فرمودند" شما در سپاه باید ارزیابی دقیقی از طرح های دشمن داشته باشید و دقیقاً دشمن را رصد کنید" و ما هم با فرماندهی ایشان در حال رصد دقیق دشمن هستیم.

فرمانده سپاه گیلان پیروزی بزرگ فلسطینیان مقابل رژیم کودک کش صهیونیستی را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: پیروزی امروز فلسطینی ها در مقابل رژیم کودک کش صهیونیستی با تأسی از شهدای دفاع مقدس و عملیات آزادسازی خرمشهر اتفاق افتاد و اشغالگران را وادار به تسلیم شدن در مقابل مقاومت اسلامی کرد.

سردار عبدالله پور گفت: شما می خواهید راه درست را بروید اما نظام سلطه اجازه نمی دهد لذا امروز ما راهی جز قوی تر شدن نداریم. در بحث تحریم بنزین نیز همین اتفاق افتاد اما با کمک وزارت نفت و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) جلوی دشمن ایستادیم و تحریم را بی اثر کردیم.

سردار عبدالله پور با اشاره به جنگ روانی دشمن برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات گفت: بسیجیان گیلانی که با پایگاه ها در ارتباط هستند دل نوشته ای برای رهبر معظم انقلاب بنویسند مبنی بر اینکه مانند حماسه کربلای 5 پشت رهبرمان هستیم و اجازه نمی دهیم مشارکت در انتخابات کاهش یابد.

وی به ماجرای نامه رزمندگان گیلانی به امام خمینی(ره) برای حضور در عملیات کربلای 5 اشاره و بیان کرد: در کنار افزایش مشارکت و برقراری امنیت انتخابات، انتخاب اصلح نیز مسئله بسیار مهمی است و کسی را انتخاب کنید که با رهبری زاویه نداشته باشد.

فرمانده سپاه گیلان با بیان اینکه برای بی اثر کردن تحریم ها و قوی تر شدنمان نیاز به دولت جوان حزب اللهی انقلابی داریم تصریح کرد: نیروهای مسلح و بسیج امروز در حال تلاش برای امنیت پایدار هستند همانطور که در روزهای گذشته در برخورد با گروه های تروریستی در مرزها این موضوع را ثابت کردند.

سردار عبدالله پور بیان کرد: با اجرای طرح لبیک، بسیجیان تلاش کنند که خانواده و دوستان خود را متقاعد کند مبنی بر اینکه هر رأی حکم یک گلوله در مقابل دشمن را دارد و اگر سؤال و شبهه ای دارند باید به سؤالات آن ها پاسخ داده شود و آن ها را متقاعد کنیم تا در انتخابات حضور موثر داشته باشند.

وی خطاب به بسیجیان گفت: متاسفانه بعضی نامزدها وقتی به قدرت می رسند تا جایی همراه رهبر معظم انقلاب هستند اما بعدها از ایشان فاصله می گیرند لذا این تشخیص را خودتان باید بدهید البته احتمال دارد هر کدام از شما از یک نامزد انتخاباتی حمایت کنید اما نامزدهای دیگر را تخریب نکنید.

فرمانده سپاه گیلان با بیان اینکه تخریب، منطق را از بین برده و بین ملت کدورت ایجاد می کند افزود: رئیس جمهوری را انتخاب کنید که مسائل فرهنگی و اجتماعی کشور را شناخته و برای آن راهکار داشته باشد و بداند که مسئله اقتصاد را چگونه حل کند و بدانید که یقیناً کشور از این مشکلات عبور خواهد کرد.

سردار عبدالله پور درباره مصداق انتخاب اصلح گفت: معرفی مصداق برای بسیجیان از برنامه های سپاه نیست، ما فقط سخنان رهبر انقلاب را تبیین و اهمیت انتخابات در بحث مشارکت را تشریح خواهیم کرد البته باید وضع موجود را نیز تشریح کنیم.

وی برقراری امنیت، افزایش مشارکت، انتخاب درست و حفظ سلامت انتخابات را چهار مأموریت سپاه در انتخابات دانست و از بسیجیان خواست تا در این حوزه ها کمک کنند افزود: به مردم گفته شود که اگر وضعیت موجود مطلوب نیست باید برای تغییر وضعیت مشارکت داشته باشیم.

فرمانده سپاه گیلان با اشاره به جانفشانی های شهدا برای ایجاد امنیت و ارزش ها خاطرنشان کرد: این انصاف نیست که امروز به خاطر برخی مشکلات در انتخابات شرکت نکرده و مشارکت نداشته باشیم و انشاءالله که با حضور و مشارکت مردم، مشکلات برطرف می شود.

سردار عبدالله پور به دیگر وظایف بسیجیان در عرصه انتخابات اشاره و بیان کرد: بسیجان معمولاً در انتخابات مشارکت می کنند اما برای آوردن دیگران به پای صندوق هم تلاش کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان