Sunday، 21 April 2024 | یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : در پی صدور غیر کارشناسی برداشت از معادن و همچنین تبانی که موجب خسارت های عدیده در روستای خرشک در رودبار شده، رئیس کل دادگستری گیلان به دادستان رودبار دستور برخورد با مسببان این ویرانی ها را صادر کرد.

 حدود 10 روز پیش بود که کوه و تپه های جواری روستای خرشک از توابع رحمت آباد و بلوکات شهرستان رودبار براثر برداشت های نامتعارف فعالان معدن در روستا رانش کرد و سنگ و کلوخ خانه و کاشانه اهالی را ویران و اضطراب و نگرانی را پس از سال ها زندگی در این بهشت، به جانشان انداخت.

خرشکی ها ملتمسانه از مسؤولان خواسته اند تا ضمن اینکه آرامش را در روستا بر می گردانند، با مسببان رانش کوه و ویرانی ها در روستا برخورد جدی شود.

در پی مطالبه اهالی خرشک از مسؤولان دستگاه های نظارتی ازجمله دستگاه قضا، حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی، رئیس کل دادگستری گیلان به همراه احمد آقایی معاون قضایی، امروز از روستای رانشی خرشک رودبار بازدید و با جمعی از اهالی این روستا دیدار  و گفت وگو کرد.

پیش از حضور مسؤولان عالی قضایی استان گیلان، تیم هایی از ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان، هلال احمری ها، گروه های جهادی و مردم نهاد و همچنین سپاه و بسیج در کنار مردم این روستا حاضرشده بودند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان