Thursday، 18 April 2024 | پنجشنبه، 30 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان استفاده از اراضی صنعتی بلااستفاده برای اجرای طرح زراعت چوب را گامی موثر در راستای تحقق شعار سال و ایجاد اشتغال و توسعه تولید عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در جلسه ستاد زراعت چوب استان با اشاره به اینکه به صورت میانگین نیمی از ظرفیت شرکت های نئوپان و پالت ساز گیلان در حال استفاده است، اظهار کرد: به منظور رونق و بهره گیری از ظرفیت کامل این شرکت ها و ضرورت تأمین مواد اولیه صنایع سلولزی، اجرای طرح زراعت چوب مورد تأکید است.

وی بر لزوم همراهی و همکاری تمامی دستگاه ها برای تحقق این طرح مهم تأکید و تصریح کرد: استفاده از اراضی صنعتی بلااستفاده برای اجرای طرح زراعت چوب گامی موثر در تحقق شعار سال و ایجاد اشتغال و توسعه تولید به شمار می آید. نماینده عالی دولت در گیلان همچنین به ضرورت تبیین اجرای این طرح برای دلسوزان اجتماعی و سازمان های مردم نهاد حافظ محیط زیست اشاره کرد و افزود: همراهی سمن ها، شوراها و جوامع محلی می تواند در آرامش اجتماعی و اطمینان بخشی برای اثرگذاری این طرح در جهت رونق اشتغال و تولید ، موثر باشد.

در این جلسه مشکلات فرآیند اجرای برداشت چوب های سنواتی در اراضی ملی بررسی شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان