Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : «جبار کوچکی نژاد»امروز(جمعه 28 خرداد) در جمع خبرنگاران ضمن تشکر از حضور مردم استان گیلان در پای صندوق های رأی ابراز داشت: این حضور پرشور دل همه مومنان و خانواده های شهدا و ایثارگران را شاد کرد و  واقعا مشارکت مردم در انتخابات امسال تا به این جا قابل تحسین بوده است.

نماینده مردم شهرستان های رشت و خمام ضمن درخواست از همه مردم برای شرکت حداکثری در انتخابات در ساعات پایانی تصریح کرد: در اینجا لازم می دانم از تمام آن هایی که هنوز رأی نداده اند دعوت کنم که حتما به پای صندوق رای آمده و شرکت کنند زیرا انتخاب حق آنان است و به موجب آن مشکلاتی که دشمنان در برابر نظام قرار دادند، رفع می شود.

کوچکی نژاد در بحث اینکه اولین وظیفه افرادی که اسمشان از صندوق های رأی به عنوان رئیس جمهور و یا شوراهای اسلامی بیرون می آید چیست اذعان کرد: مروم با رای خود در حقیقت به ما پیامی می دهند از طرفی مردم در تمام صحنه هایی که نظام به حمایت نیاز داشته حضور یافته اند و تمام موفقیت های ما از پشتیبانی و مشارکت آنان نشأت گرفته است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه کشور تلاش رسانه های دشمن و معاند و بمباران شدید تبلیغاتی آنان برای دلسرد کردن مردم را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: دشمن همه کار کرد تا مردم به پای صندوق های رای نروند اما می بینیم که فقط در همین گیلان و تا به اینجای کار تعداد مشارکت کنندگان در انتخابات از یک میلیون رای عبور کرد و یک حرکت بزرگ در استان شکل گرفت.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکهحدود یک ساعت دیگر تا پایان اخذ رأی باقی مانده است یادآور شد: از مردم می خواهیم که بیایند و  مشارکت خود را در انتخابات بالا ببرند زیرا پیام مردم در رای آن ها تجلی پیدا می کند و انتظار داریم رییس جمهور آینده ما هم به آنان توجه ویژه ای داشته باشد.

نماینده مردم شهرستان های رشت و خمام در مجلس تصریح کرد: نزدیک به 300 کاندیدای شورای اسلامی شهر در رشت داشتیم بنابراین شمارش آرا نزدیک به 48 ساعت طول می کشد تا مشخص شود اما با توجه به سیستم هایی که نصب شد به احتمال فراوان نتایج انتخابات شوراها در شهر رشت تا ساعت 12 یا یک فردا مشخص می شود.

وی در پایان لزوم کارآمدتر شدن شوراهای شهر و روستا و انتخاب شهرداران متخصص را هم به عنوان یکی از وظایف شوراها متذکر شد و خاطرنشان کرد: روند شمارش آراء و اعلام نتایج آن به غیر از شهر رشت در شهرهای دیگر استان گیلان مانند شهر انزلی، تالش و لاهیجان کمی طول می کشد و احتمالا نتایج تا فردا غروب مشخص خواهد شد.

 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان