Friday، 19 April 2024 | جمعه، 31 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به راه اندازی ۶۰ پایگاه واکسیناسیون در استان، گفت: تا کنترل و مهار کرونا در کنار مردم هستیم.

سردار محمد عبدالله پور ظهر یکشنبه در نشست با رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی، اظهار کرد: نیازمند همکاری و مشارکت مردم در اجرای این طرح هستیم.

وی با بیان اینکه همکاری و مشارکت درمان کرونا را تسریع می کند، افزود: در زمینه نیرو برای واکسیناسیون سپاه آمادگی کامل دارد و در صورت تأمین به موقع واکسن در سریع ترین زمان ممکن واکسیناسیون تمام مردم انجام می شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان در ادامه با اشاره به درخواست مسئولان برای تخصیص سهمیه بیشتر به استان، ادامه داد: سپاه قدس گیلان تمام ظرفیت انسانی و پشتیبانی خود را برای کنترل و مهار کرونا به کار می گیرد.

وی با بیان اینکه شناسایی افراد واکسینه نشده به کنترل و تسریع در روند واکسیناسیون کمک می کند، اضافه کرد: پایگاه های بسیج باید به شناسایی این افراد در سطح محلات و مناطق مختلف استان کمک کنند.

عبدالله پور با اشاره به اینکه حضور سپاه و بسیج موجب تسریع در روند واکسیناسیون شده است، گفت: ۶۰ پایگاه واکسیناسیون با همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان و چندین پایگاه توسط سپاه قدس در گیلان راه اندازی شده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان