Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : مدیرعامل برق منطقه ای گیلان گفت: در صورت عدم واکسیناسیون نیروهای این شرکت علیه کرونا با چالش نیروی انسانی در زمینه خدمات رسانی و تأمین برق در گیلان مواجه می شویم.

بهمن داراب زاده با اشاره به حساسیت کار پرسنل این شرکت، گفت: نیروهای انسانی شرکت برق منطقه ای وظیفه بسیار حساس و مهمی بر عهده دارند که هیچ موضوعی نباید خللی در این وظیفه حیاتی و حساس به وجود آورد.

وی به شیوع ویروس کرونا در میان کارکنان شرکت برق منطقه ای گیلان و ابتلای بسیاری از پرسنل، افزود: با قرنطینه همکاران مبتلا، این شرکت در تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود با چالش جدی و اساسی رو به رو بوده با توجه به شرایط بسیار شکننده ای در پایداری شبکه انرژی برق استان با مشکل مواجه است.

داراب زاده گفت: بسیاری از کارکنان شرکت، مشاغل حساس و پرخطری را برعهده دارند که با ادامه روند موجود تعداد کارکنان مشکوک و مبتلا به ویروس کرونا، قطعاً با شرایط سخت و دشواری در تأمین برق استان گیلان رو به رو هستیم.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: پست ها و خطوط شرکت برق منطقه ای گیلان، شریان اصلی برق رسانی به مشترکان هستند که کوچک ترین اخلال در آن قابل تحمل نبوده و عواقب جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت.

وی تأکید کرد: با توجه به همه این حساسیت ها باید واکسیناسیون کارکنان برق گیلان در اولویت قرار گیرد و در اسرع وقت اجرایی شود تا از عواقب بعدی آن بتوان جلوگیری کرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان