Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : ظهر امروز سردار علی حسین رعیتی فرد به همراه فرمانده سپاه قدس گیلان از روند واکسیناسیون در مسجد سرخبنده و بانک صادرات رشت بازدید به عمل آورده و از چگونگی روند واکسیناسیون در این محل آگاه شد.

رئیس سازمان بسیج کارگری کشور در حاشیه این بازدید در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه هدف از اجرای طرح شهید سلیمانی کنترل شیوع کرونا در کشور است، اظهار کرد: طرح شهید سلیمانی با دستور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از روزهای اولیه کرونا در کشور آغاز و تاکنون و باهدف کنترل این ویروس در حال اجرا است.

سردار علی حسین رعیتی فرد با اشاره به آمادگی سپاه پاسداران در تزریق شبانه روزی واکسن در کشور گفت: تمامی بیمارستان ها و مراکز درمانی سپاه پاسداران در اختیار کادر درمان به منظور انجام فرآیند واکسیناسیون قرارگرفته و سپاه این آمادگی را دارد در صورت تأمین واکسن شبانه روزی فرآیند واکسیناسیون را انجام دهد.

وی با ابراز امیدواری از تسریع روند واکسیناسیون در کشور بیان کرد: با قول وزیر بهداشت امیدواریم تا آبان ماه بیش از ۱۰۰ میلیون دوز واکسن وارد کشور شود که در صورت تحقق این امر روند واکسیناسیون در کشور با سرعت انجام گرفته و مردم واکسینه می شوند.

به گفته رئیس سازمان بسیج کارگری کشور طرح شهید سلیمانی در قالب کمک های مؤمنانه، غربالگری و پیش گیری اجرا و اکنون نوبت به واکسیناسیون رسیده و این امر در کشور به بهترین نحو در حال انجام است.

رعیتی فرد روند اجرای طرح شهید سلیمانی در گیلان را خوب دانست و تصریح کرد: با بررسی های صورت گرفته کمبود واکسن در گیلان وجود دارد که این امر منجر به کندی روند واکسیناسیون در گیلان شده است لذا بسیار امیدوارم وزارت بهداشت واکسن کافی به گیلان اختصاص دهد.

آمادگی تزریق روزانه ۷۰ هزار واکسن توسط سپاه قدس گیلان

فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این بازدید در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه کادر درمان در گیلان یادآور مجاهدت های دوران دفاع مقدس بوده است، اظهار کرد: کادر درمان در روزهای کرونایی با مجاهدت های خود از خانواده و سلامتی خود گذشته و به بیماران کرونایی خدمات ارائه می کنند و حتی در این راه شهدای بسیاری را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

سردار محمد عبدالله پور با اشاره به روند اجرای طرح شهید سلیمانی در گیلان گفت: طرح شهید سلیمانی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان و سپاه قدس گیلان در این استان در حال انجام بوده و روند واکسیناسیون به بهترین نحو در این استان در حال اجرا است.

وی نقش گروه های جهادی و بسیج را درروند واکسیناسیون در گیلان مؤثر دانست و افزود: با تلاش های پیگیری شده سپاه قدس گیلان پایگاه های واکسیناسیون را تشکیل و سپاه گیلان این آمادگی را دارد که روزانه ۷۰ هزار واکسن را به مردم تزریق کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان