Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : رئیس کل دادگستری گیلان گفت: ترک فعل مدیران با برهم زدن تعادل و توازن در جامعه موجبات بحران اجتماعی را فراهم می آورد.

حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی صبح امروز در نشست شورای مدیریت پیشگیری از جرم اظهار داشت: امروزه سنجه های عملکردی ناظر بر اهداف هر سازمان در دستگاه قضایی پیش بینی شده است.

رئیس کل دادگستری استان گیلان با بیان اینکه وظیفه قوه قضاییه تحقق عدالت است، خاطرنشان کرد: هنگامی که در جامعه تعادل و توازن حاکم باشد حاکی از این است که قوه قضاییه در مسیر اهداف خود موفق بوده است.

خلیلی با اشاره به معضل ترک فعل و عواقب آن به عنوان عاملی که بیشترین آسیب های حوزه اداری را به دنبال دارد، ابراز داشت: ترک فعل مدیران ادارات سبب بر هم خوردن توازن و تعادل در جامعه می شود.

رئیس کل دادگستری استان گیلان به اشاره به دیگر اثرات ترک فعل مدیران افزود: همین عدم تعادل با ایجاد مشکل در زندگی مردم و افزایش نارضایتی آنان موجبات بحران اجتماعی را مهیا می کند.

به گزارش تسنیم، پنجمین نشست شورای مدیریت پیشگیری از جرم با موضوع دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان، امروز به ریاست رئیس کل دادگستری استان برگزار شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان