Tuesday، 16 April 2024 | سه شنبه، 28 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه گیلان گفت: در صورت تأمین میزان واکسن مورد نیاز، سپاه گیلان برای واکسیناسیون تمام مردم استان در سریع ترین زمان ممکن آمادگی کامل دارد.

سردار محمد عبدالله پور صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سپاه گیلان از نخستین روزهای شیوع کرونا با توزیع بسته های معیشتی، تهیه کپسول و انجام فرآیند واکسیناسیون در کنار مردم بوده  است.

فرمانده سپاه گیلان تحقق اجرای سند واکسیناسیون را یکی از اهداف سپاه خواند و افزود: پس از دستور مقام معظم رهبری مبنی بر ورود سپاه و ارتش در کنترل کرونا سپاه گیلان با تعامل با دانشگاه علوم پزشکی برای انجام واکسیناسیون با تمام قوا پای کار آمد.

وی با بیان اینکه سپاه بارها آمادگی خود را برای تسریع در انجام واکسیناسیون در گیلان اعلام کرده گفت: با توجه به تأمین به موقع واکسن در روزهای اخیر بسیج پای کار آمد و افزایش 12 درصدی میانگین تزریق واکسن در گیلان حاکی از این امر است.

عبدالله پور با بیان اینکه حضور سپاه و بسیج سبب تسریع در انجام واکسیناسیون شده است افزود: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان  60 پایگاه واکسیناسیون و چندین پایگاه نیز توسط سپاه گیلان در استان راه اندازی شده است.

وی با اشاره به انجام واکسیناسیون در مساجد و پایگاه ها گفت: پایگاه های تزریق واکسیناسیون شبانه روزی در سراسر گیلان وجود دارد و نیروهای بسیجی با کمک پایگاه های بسیج باید به شناسایی این افراد در سطح محلات و مناطق مختلف کمک کنند.

فرمانده سپاه استان گیلان خاطرنشان کرد: سپاه گیلان از لحاظ تأمین نیرو برای انجام فرآیند واکسیناسیون در استان آمادگی کامل دارد و در صورت تأمین به موقع واکسن واکسیناسیون تمام مردم در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

عبدالله پور با اشاره به درخواست مسئولان علوم پزشکی برای تخصیص سهمیه بیشتر واکسن کرونا به استان ابراز داشت: سپاه گیلان برای کنترل و مهار بیماری کرونا تمام ظرفیت انسانی و پشتیبانی خود را به کار می گیرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان