Friday، 19 April 2024 | جمعه، 31 فروردین 1403
1 2

گیلانیان به گزارش فارس : فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه قدرت جمهوری اسلامی در تمامی عرصه ها افزایش پیداکرده است، گفت: اگر دشمن از نبرد سایبری حرف بزند سپاه و بسیج قادر به مقابله با استکبار است.

سردار سلامی: سپاه پاسداران آماده مقابله با حمله سایبری استکبار است

سردار سرلشکر حسین سلامی عصر امروز در دیدار با پاسداران و بسیجیان گردان های امام حسین در سالن شهدای بنی فاطمه(س) لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با بیان اینکه شهدا حجت راه پروردگار مردم و مسؤولان در جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: سرزمین گیلان در عرصه جهاد محل طلوع ستارگان درخشان مثل شهید خوش سیرت، املاکی و بیگلو بوده و انقلاب اسلامی استحکام خود را مدیون خون پاک شهدا است.

وی با اشاره به فداکاری های لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان گفت: این لشکر یادگار فرماندهی شهید حاج حسین همدانی می باشد که در دوران دفاع مقدس و بعد از آن در دفاع از اراضی کشور و در نبرد با تکفیری ها فداکاری های زیادی را کسب کرده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لشکر۱۶ عملیاتی را لشکری وفادار دانست و بیان کرد: لشکر ۱۶ لشکری وفادار، فداکار، قدرتمند و پرافتخار است لذا باید ویژگی های شهیدان و قهرمانان این لشکر را به جوانان بازگو کنیم.

سلامی با تأکید بر لزوم توجه به گسترش فرهنگ شهادت و ایثارگری در جامعه اسلامی تصریح کرد: مسلمانان نباید اجازه نفوذ استکبار و دشمن را به سرزمین خود بدهند زیرا بر اساس آیه قرآن  در هر زمانی که دشمنی را می یابید باید با آن جنگیده و از سرزمین های اسلامی آنان را دور کنیم .

وی با بیان اینکه زندگی عزتمند در جامعه اسلامی منجر به ایجاد آرامش درونی در بین مردم می شود، گفت: توجه به زندگی عزتمند باعث امداد غیبی پروردگار به آن انسان می شود که نمونه بارز آن را در مقابله رزمندگان نیروی دریایی سپاه با آمریکا نمونه بارز امداد پروردگار را شاهد بودیم  که باعث پیروزی رزمندگان اسلام شده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سوریه را محور مهم در دفاع از بلاد اسلامی دانست و بیان کرد: سوریه محوری مهم در دفاع از بلاد اسلامی و مسلمانان در مقابله به یورش کفار است و اگر فداکاری نیروهای مقاومت و مدافعین حرم نبوده است دشمن با خاک ایران نزدیک شده بود.

سلامی با بیان اینکه قدرت جمهوری اسلامی در تمامی عرصه ها افزایش پیداکرده است، افزود: در دوران دفاع مقدس مردم نشان دادند با تمام توان و حتی با دستانی خالی در مقابل استکبار ایستادگی می کنند.

وی با تأکید بر لزوم توجه به افزایش قدرت نظامی جمهوری اسلامی در برابر استکبار بیان کرد: اگر دشمن از نبرد سایبری حرف بزند سپاه و بسیج قادر به مقابله با استکبار است، زیرا آمریکا به قدرت نظامی، سیاسی، فرهنگی و نظامی جمهوری اسلامی پی برده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تمامی ساعات و روزها در جمهوری را تجلی واقعه عاشورا برشمرد و گفت: استکبار ساعتی و روزانه برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی برای نابودی جمهوری اسلامی برنامه دارد لذا جمهوری اسلامی به جوانانی مثل جوانان لشکر ۱۶ عملیاتی سپاه قدس گیلان نیاز دارد.

سلامی با بیان اینکه دشمن در سالیان اخیر با انزوا مواجه شده است، اظهار کرد: به ادعاهای استکبار توجه نکنید زیرا در چند سال گذشته دشمن در حال عقب نشینی بوده و پوکی استخوان دارند به طوری که در زمان های مختلف تکه ای از آنان دچار  شکستگی می شود. ​ تأکید بر نقش مؤثر لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان در مبارزه با تکفیری ها

فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در این مراسم با بیان اینکه لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان یکی از افتخارات گیلان در دوران دفاع مقدس بوده است، اظهار کرد: سردار شهید حسین همدانی اولین فرمانده لشکر عملیاتی۱۶ قدس گیلان بوده و در طی ۴۰ سال گذشته به ویژه در دوران دفاع مقدس افتخارات زیادی را کسب کرده است.

سردار محمد عبدالله پور نقش لشکر عملیاتی۱۶ قدس گیلان در مبارزه با تکفیری ها را بسیار مؤثر دانست و گفت: همگان لشکر عملیاتی۱۶ قدس گیلان را فاتح نبل الزهرا(س) می دانند که این امر نشان دهنده اهمیت و تأثیرگذاری رزمندگان این لشکر در نبرد با تروریست های تکفیری می باشد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان