Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان خطاب به همه مدیران و مسئولان در رده های مختلف خدمتی گفت که بایستی برای رفع مشکلات و دغدغه های مردم، پیگیری مضاعف انجام دهند تا آرامش خاطر آنان فراهم شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر اسدالله عباسی در ادامه برنامه های سفر به ماسال پیش از ظهر امروز (جمعه) در نشست بررسی مشکلات این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری با بیان اینکه در میدان عمل به صورت جهادی باید تصمیمات واقع گرایانه بگیریم، اظهار کرد: با ایجاد تحرک باید شاهد شتاب بخشی در حوزه های مختلف باشیم و موانع توسعه ای را از پیش رو برداریم.

وی بر لزوم تلاش مضاعف برای تحقق شعار تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها تأکید و خاطرنشان کرد: در مسیر رفع مشکلات باید با اراده ای قوی، بدون شعارزدگی و تشریفات و به صورت خالصانه برای خدا گام برداریم.

نماینده عالی دولت در گیلان با تصریح اینکه مردم از وعده ها خسته اند و باید در میدان عمل به آنان خدمت کنیم، گفت: شخصاً به عنوان پیش رو در عرصه حل مشکلات حاضر می شوم و مدیران را پای کار می آورم و اگر در مسیر خدمت به مردم مدیری کوتاهی کند،  گذشت نمی کنم.

وی با بیان اینکه اکنون امید مردم زنده شده و نباید آنان را مأیوس کنیم بلکه باید لبخند را به چهره آنان بیاوریم، افزود: وقتی اعتبار و مصالح موجود است نباید به بهانه های مختلف، چوب لای چرخ امور بگذاریم.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه اجازه ایجاد موانع و بروکراسی مزاحم را به احدی نخواهم داد، گفت: در مسیر  رسیدن به اهداف نظام، توسعه کشور و نیز سرمایه گذاری برای رونق اشتغال و کسب و کار قوای مجریه، مقننه و قضائیه یکدل و همراه در کنار یکدیگر هستند.

وی به تصویب کلیات طرح جامع شهر ماسال در جلسه روز گذشته شورای برنامه ریزی و توسعه گیلان اشاره و خاطرنشان کرد: با حمایت های مختلف باید امور سرمایه گذاران و مردم را تسهیل کنیم تا لحظه ای نگرانی برای آنان ایجاد نشود.

دکتر عباسی با اشاره به اینکه دست سرمایه گذاری که ریسک این مسیر را می پذیرد و در بخش های مختلف ورود می کند ، می فشارم، افزود: با اقداماتی که درخصوص طراحی سامانه تسهیل صدور مجوز انجام شده، روند استعلامات تسریع می شود.

وی بر لزوم احصاء مشکلات طرح های هادی روستایی و راه های ارتباطی تأکید و با بیان اینکه نباید پروژه ها را مشمول مرور زمان کنیم، گفت: با حفظ محیط زیست می توانیم بسیاری از مشکلات را برطرف کنیم.

نماینده عالی دولت در گیلان با تأکید بر اینکه اعتبارات محرومیت زدایی براساس اولویت روستاها هزینه شود و بیان اینکه موضوعات مرتبط با منابع طبیعی باید در درون استان برطرف شود، افزود: باید در میان مردم باشیم و درد دل آنان را بشنویم.

وی با اشاره به اینکه فرزند گیلان هستم و دردهای مردم استان را در سینه دارم، گفت: درخصوص مشکلات و گره هایی از مردم که می تواند در درون استان برطرف شود نباید نگاه مان به خارج از گیلان باشد.

استاندار گیلان تصریح کرد: از تمامی ارتباطات ملی خود به نفع مردم گیلان استفاده می کنم تا شاهد ایجاد آرامش آنان باشیم.

وی با بیان اینکه توقف مردم پشت درب اتاق کار مسئولان و فرمانداران پذیرفتنی نیست؛ خطاب به بخشداران گفت: مشکلات مردم باید با پیگیری مضاعف در بخشداری برطرف شود و نباید آنان را برای امور ساده به ادارات استانی ارجاع دهیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان