Tuesday، 16 April 2024 | سه شنبه، 28 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه استان گیلان گفت: بیش از ۲ هزار واحد مسکن محرومان پس از انقلاب توسط سپاه در گیلان احداث شده است.

سردار محمد عبدالله پور پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح مسکن محرومان، محرومیت زدایی را یکی از اهداف سپاه خواند و اظهار داشت: این 41 واحدی که امروز افتتاح شد فاز دوم 741 واحد احداث شده مسکن محرومان است.

فرمانده سپاه استان گیلان افزود: هزینه ساخت هر واحد مسکن محرومان در گیلان 200 میلیون تومان بود که از این مبلغ 55 میلیون تومان از اعتبارات سپاه و کمیته امداد بوده و همچنین از ظرفیت خیرین، بسیج و گروه های جهادی در این امر استفاده شده است.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه یکی از شاخص های احداث مسکن محرومان روستایی بودن آن است، خاطرنشان کرد: تمامی این واحدها در اختیار افراد محروم و بی بضاعت قرار گرفته و براساس آمار همه شهرستان های گیلان دارای واحدهای مسکن محرومان هستند.

وی ضرورت ادامه دار بودن ساخت مسکن محرومان در استان گیلان را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: بیش از 2 هزار واحد مسکن محرومان در 41 سال گذشته توسط سپاه گیلان در مناطق محروم، روستایی احداث شده و در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

به گزارش تسنیم، فرمانده سپاه استان گیلان پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح 41 واحد مسکن محرومان شرکت کرد و این 41 مسکن پس از افتتاح در اختیار متقاضیان قرار گرفت.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان