Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: اقدامات جهادگران فقط مختص به محرومیت زدایی نیست و جهادگران در عرصه های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی نیز فعالیت شایسته ای دارند.

سردار محمد عبدالله پور روز شنبه در اولین روز از هفته بسیج و در همایش اقتدار جهادگران گیلان در رشت اظهار کرد: جهادگران به مانند دوران دفاع مقدس، با حضور در عرصه های مختلف وفاداری خود به نظام جمهوری اسلامی و مردم را نشان دادند.

وی افزود: با حضور ۴۵ هزار جهادگر در قالب سه هزار گروه جهادی در گیلان، بسیجیان و جهادگران حماسه ای عظیم خلق کردند که در چند سال گذشته نیز در سیل، زلزله، کرونا و دیگر بحران ها به کمک به مردم پرداخته اند.

فرمانده سپاه قدس گیلان به فعالیت های شایسته بسیج سازندگی در راستای رفع محرومیت زدایی در کشور اشاره کرد و گفت: در برخی از دوره ها، بسیج سازندگی توسط برخی افراد و گروه ها با بی توجه ای مواجه شد ولی بسیجیان در آن دوران هم از تلاش دست نکشیده و به جهاد خود ادامه دادند.

سردار عبدالله پور خاطرنشان کرد: حدود سه هزار برنامه در بخش های مختلف، فرهنگی ، هنری ، ورزشی و اقتصاد مقاومتی در هفته بسیج امسال در گیلان برگزار می شود که این برنامه ها از امروز آغاز و تا روز جمعه پنجم آذرماه ادامه خواهد داشت.

وی همچنین افزود: علاوه بر برگزاری همایش اقتدار جهادگران که یکی از برنامه های مهم هفته بسیج گیلان است، گلباران مزار شهدا و برنامه های حوزه محرومیت زدایی نیز از دیگر فعالیت های این هفته می باشد.

فرمانده سپاه قدس گیلان به برگزاری حدود یکهزار برنامه و مسابقه ورزشی نیز اشاره کرد و گفت: رقابت های مختلف ورزشی در شته های مختلف نیز توسط بسیجیان در سراسر استان گیلان انجام می شود که این امر نیز یکی از برنامه های مهم هفته بسیج است.

همچنین مسئول بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در رزمایش اقتدار جهادگران اظهار کرد: بسیجیان پرچم جهاد سازندگی را در کشور برافراشتند و خدا را شاکریم که توانستیم فرمان مقام معظم رهبری را اجابت کنیم.

سرهنگ احمد ابراهیمی با اشاره به کمک و یاری مردم به همنوعان خود بیان کرد: با کمک خیرین و اقشار مختلف مردم بیش از ۵۰۰ هزار بسته معیشتی در دوران سخت اقتصادی در گیلان توزیع شد، همچنین بیش از ۲۰ هزار بسته آموزشی و ۸۵۰ هزار بسته بهداشتی نیز در ۲ سال اخیر در گیلان توزیع شد.

وی با اشاره به ایجاد بیش از هفت هزار شغل توسط سپاه در گیلان خاطرنشان کرد: مرحله دوم ساخت مسکن مددجویی در گیلان نیز به پایان رسیده و آماده ایم این راه را ادامه دهیم تا محرومان مسکن دار شوند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: تنها گروه و نهادی که پرچم جهاد را زمین نگذاشت ، بسیج سازندگی است و از تمام دولتمردان و نمایندگان مجلس درخواست می شود به این ظرفیت عظیم توجه کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان